Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Донецький обласний коледж імені Сергія Бубки запрошує учнів і студентів

Єдиний на Донеччині навчальний заклад, який сприяє підготовці атлетів високого класу – Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С.Бубки – з метою розширення власної інфраструктури в місті Бахмут реалізовував амбітні проєкти, але збройна російська агресія проти України змусила поставити ці плани на паузу. Наразі заклад тимчасово перемістився в Полтаву, продовжуючи свою діяльність на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, та запрошує до вступу дітей, у першу чергу, з Донецької області.

Учні та студенти коледжу забезпечуються всім необхідним: навчанням, тренуваннями, спортивним екіпіруванням, стипендією, чотириразовим харчуванням, гуртожитком.

Види спорту, що культивуються в ДОСФКСП ім. С.Бубки: баскетбол, бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, важка атлетика, велоспорт (трек, шосе, маунтенбайк), волейбол, гімнастика спортивна, дзюдо, легка атлетика, плавання, сучасне п’ятиборство, триатлон, тхеквондо ВТФ, футбол.

Учні коледжу навчаються з 7 по 11 класи, студенти на базі базової середньої освіти – з першого по четвертий курси. Професійна кваліфікація – «Інструктор-методист з фізичної культури і спорту», по завершенню навчання видаються дипломи державного зразка фахового молодшого бакалавра.

Коледж готує спортсменів для збірних команд Донецької області та національних збірних команд України з подальшою участю в чемпіонатах Європи, світу та Олімпійських іграх.

Приєднуйся до плеяди іменитих випускників коледжу імені Сергія Бубки! Детальну інформацію можна отримати, написавши на електронну адресу 20361881@i.ua або на сайті коледжу www.uor.dn.ua.

21.06.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах