Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Юні борчині з Бахмута здобули «золото» і «бронзу» на чемпіонаті Європи в Румунії

За підсумками європейської першості з вільної боротьби серед дівчат до 17 років, що 15-17 червня прийняла столиця Румунії Бухарест, збірна України посіла перше місце серед 27 країн-учасниць. У активі наших спортсменок – 8 медалей (по чотири золоті й бронзові), дві з яких здобули представниці міста Бахмут Донецької області.

Державний гімн України пролунав на честь перемоги Марії Єфремової у ваговій категорії до 53 кг. Наша борчиня додала до національної скарбнички «золото», впевнено здолавши опір суперниць, якими були Ніколь Красімірова Крумова з Болгарії (10:0), Міліца Секулович із Сербії (12:0), Ліна Ніта з Молдавії (14:2) та, у фіналі, Севім Акбас із Туреччини (10:0).

Анастасія Задворна у ваговій категорії до 49 кг піднялася на третю сходинку п’єдесталу пошани. У першій сутичці вона поступилася італійці Фабіані Рінеллі, але потім скористалася своїм шансом у втішній сітці турніру за «бронзу», вигравши у швейцарки Анйї Епп (12:2) і словачки Реки Хегедус (6:0).

Марія та Анастасія є ученицями Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, спортсменками Школи вищої спортивної майстерності Донеччини. Їх наставники – заслужені тренери України Андрій та Максим Єфремови.

 
 

Фото - United World Wrestling

17.06.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах