Донецька обласна рада

ХК "Донбас"

Юні борчині з Бахмута здобули «золото» і «бронзу» на чемпіонаті Європи в Румунії

За підсумками європейської першості з вільної боротьби серед дівчат до 17 років, що 15-17 червня прийняла столиця Румунії Бухарест, збірна України посіла перше місце серед 27 країн-учасниць. У активі наших спортсменок – 8 медалей (по чотири золоті й бронзові), дві з яких здобули представниці міста Бахмут Донецької області.

Державний гімн України пролунав на честь перемоги Марії Єфремової у ваговій категорії до 53 кг. Наша борчиня додала до національної скарбнички «золото», впевнено здолавши опір суперниць, якими були Ніколь Красімірова Крумова з Болгарії (10:0), Міліца Секулович із Сербії (12:0), Ліна Ніта з Молдавії (14:2) та, у фіналі, Севім Акбас із Туреччини (10:0).

Анастасія Задворна у ваговій категорії до 49 кг піднялася на третю сходинку п’єдесталу пошани. У першій сутичці вона поступилася італійці Фабіані Рінеллі, але потім скористалася своїм шансом у втішній сітці турніру за «бронзу», вигравши у швейцарки Анйї Епп (12:2) і словачки Реки Хегедус (6:0).

Марія та Анастасія є ученицями Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, спортсменками Школи вищої спортивної майстерності Донеччини. Їх наставники – заслужені тренери України Андрій та Максим Єфремови.