Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Легкоатлети Донеччини – серед кращих на міжнародних стартах у Болгарії, Італії, Німеччині та Чехії

Провідні українські атлети в умовах російської збройної агресії проти України продовжують тримати свій спортивний фронт, гідно представляючи рідну державу на міжнародному рівні.

10-12 червня легкоатлети Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, які представляють міста Бахмут, Дружківка та Маріуполь, увійшли до числа кращих на змаганнях у Болгарії, Італії, Німеччині та Чехії.

На стартах «2-й тур чоловічої та жіночої Екстраліги» у чеському Пльзені Марія Миколенко виграла забіг на 400 м з бар’єрами з результатом 57.70 с, Ігор Гончар став другим у стрибках у довжину (7.57 м), Олексій Поздняков був четвертим з бігу на 400 м (47.42 с).

За підсумками національного чемпіонату Болгарії в місті Велике Тирново другі результати у своїх дисциплінах показали: Руслан Наумов – у бігу на 1500 м (3:49.14), Артем Коноваленко – у потрійному стрибку (15.34 м).

Перемогами в Німеччині відзначилися дві легкоатлетки: досвідчена Аліна Логвиненко найшвидше подолала дистанцію 400 м (54.77 с) у рамках турніру «Sparkassen Jump'n'Run Meeting» в Дортмунді, а юна Марина Ковтунова стала кращою у стрибках у висоту (1.80 м) на змаганнях «Tag der Überflieger» в Ессені.

В Італії на стартах «XVIII Meeting Gomitolo di Lana» другою в бігу на 1500 м із часом 4:34.44 стала Оксана Долинчук.

 
 
15.06.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах