Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Кікбоксери з Курахового здобули три золоті нагороди на Кубку світу в Угорщині

В умовах російської збройної агресії проти України свій фронт продовжують тримати і українські спортсмени, які завдяки переможним виступам на міжнародних змаганнях доводять всьому світу силу й незламність нашої держави.

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO, що відбувся з 2 по 5 червня в столиці Угорщини Будапешті, збірна Україна посіла 3 командне місце серед 39 країн, маючи в активі 30 золотих, 20 срібних та 22 бронзові медалі.

Вагомий внесок у національний результат зробили кікбоксери Донецької області з міста Курахове, вихованці тренерів-викладачів вищої категорії Артема Дріги та Віталія Лі, які вибороли три золоті медалі.

Владислав Гіда в розділі лоу-кік чоловічих змагань у ваговій категорії 63,5 кг по черзі переміг спортсменів із Польщі, Туреччини та Сербії.

Серед кікбоксерів 2004-2005 років народження вихованець Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксінгу Давід Ткачук у фінальному поєдинку в розділі фул-контакт вагової категорії 60 кг виявився сильнішим за представника Словаччини.

Також у фул-контакті, але серед спортсменів 2006-2007 рр. н. у ваговій категорії 63 кг, Андрій Кирієнко після звитяги над суперником з Польщі виграв фінал проти свого співвітчизника Марка Бучакчийського.

 
06.06.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2022 році

  

 

Управління в соціальних мережах