Легкоатлети Донеччини здобули 3 медалі на міжнародних змаганнях у Болгарії

На 44-му міжнародному легкоатлетичному турнірі «Нови звезди», що в травні 2022 року прийняла болгарська Софія, українські спортсмени відзначилися низкою нагород.

Три медалі до національної скарбнички додали представники Донецької області.

«Срібло» за підсумками змагань зі стрибків у довжину серед чоловіків з результатом 7.20 метрів виграв атлет Школи вищої спортивної майстерності Артем Коноваленко (Бахмут).

Ще один вихованець ШВСМ регіону Руслан Наумов у бігу на 1000 метрів серед чоловіків став бронзовим призером з особистим рекордом – 2 хвилини 30.64 секунд.

«Бронзу» серед дівчат до 18 років, пробігши 200-метрівку за 26 секунд, здобула учениця Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки Іванна Біленька (Краматорськ / Бахмут).