Чотири атлети представлять Донеччину на Кубку Європи-2022 з бігу на 10000 м

До складу команди України з легкої атлетики для участі в Кубку Європи з бігу на 10000 метрів, що відбудеться 28 травня у французькому місті Пасе, включено 4 представників Донецької області.

Серед жінок на старт мають вийти три атлетки Школи вищої спортивної майстерності регіону, у чоловічих змаганнях виступить один спортсмен Донеччини.

Валерія Зіненко в 2021 році стала чемпіонкою України з бігу на 10000 м, а 20 травня 2022-го фінішувала п’ятою за підсумками забігу на 5000 м у Нью-Йорку.

Вікторія Калюжна має досить високий особистий рекорд з бігу на 10000 м, у поточному році на цій дистанції виграла забіг у польському Кемпно, а також вдало пробігла півмарафони у польських містах Соботка та Білосток.

Богдана Семьонова провела хорошу підготовку безпосередньо з бігу на 10000 м, окрім цього добре проявивши себе в декількох стартах на вдвічі меншу дистанцію.

Вадим Лонський наразі посідає сьому сходинку національного рейтингу з бігу на 10000 м. В 2021 році у віковій категорії молодь він став чемпіоном України та посів 7 місце на чемпіонаті Європи.

Фінальний етап підготовки до Кубку Європи для українських легкоатлетів проходить у столиці Литви Вільнюсі, за винятком Валерії Зіненко, яка тренується в США.