Легкоатлети Донеччини – призери забігу на 5000 м у Вільнюсі

14 травня в столиці Литви відбулися треті за ліком змагання «Vilnius 5000m», де кращих в бігу на цій дистанції визначають як бігуни-професіонали, так і любителі. У 2022 році зібралося понад 150 учасників.

На турнірі виступили і два представники Школи вищої спортивної майстерності Донецької області – майстри спорту України Богдана Семьонова та Вадим Лонський. Спортсмени наразі перебувають у Вільнюсі на навчально-тренувальному зборі, організованому за всебічної підтримки Федерації легкої атлетики Литви.

За підсумками забігу на 5000 м серед жінок Богдана фінішувала другою з особистим рекордом 16 хвилин 19.14 секунд, поступившись лише співвітчизниці Наталії Стребковій з Київської області (16:00.34).

Серед чоловіків третім із часом 15:02.30 став Вадим Лонський, який піднявся на п’єдестал пошани із ще одним атлетом Київщини Ігорем Порозовим (його результат 14:33.24 був першим).