Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Скелелазка Ксенія Горєлова виграла Кубок Чехії в швидкості

15 травня в місті Брно відбувся Кубок Чехії зі скелелазіння в дисципліні «швидкість», на який завітали учасники з Польщі, Словаччини та України.

Успішним став виступ на змаганнях Ксенії Горєлової, яка є членом збірної Донецької області та резервного складу збірної команди України зі скелелазіння. У молодіжній віковій групі «В» серед дівчат 2007-2008 років народження наша спортсменка здобула перемогу з гідним результатом – 15-метрову стінку вона подолала за 8.69 секунд.

Відзначимо, що Ксенія перебуває у складі національної збірної в польському місті Битом з березня поточного року. Для українських скелелазів доступними є: новозбудована швидкісна стінка з автострахуванням, сучасний тренажерний зал, боулдерингова локація, зона для фізпідготовки, ТРХ та інше. Величезну підтримку надає федерація скелелазіння Польщі, проводяться спільні тренування.

Наразі вибудовано цикл посилених занять із прицілом на молодіжний Кубок Європи зі скелелазіння, що відбудеться в австрійському місті Імст 27-29 травня. Після цього головною метою буде якісна підготовка до молодіжного чемпіонату Європи, запланованого до проведення в німецькому Аугсбурзі з 8 по 10 липня.

17.05.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах