Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Чотири легкоатлети Донецької області продовжують тренування в Чехії

Війна, розв’язана російським агресором на території України, змусила наших спортсменів і тренерів зробити вагомі корективи в повсякдення: частина з них долучилася до лав Збройних Сил та територіальної оборони своєї держави, до волонтерського руху, а частина продовжує тренування за кордоном, аби прославити державу на спортивних аренах.

Серед 17 легкоатлетів України на навчально-тренувальному зборі в столиці Чехії Празі перебувають чотири спортсмени Донецької області. Це вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону Марія Миколенко – майстер спорту України міжнародного класу, переможниця Всесвітньої Універсіади 2019 року, учасниця Олімпійських ігор-2020, Олексій Поздняков – майстер спорту України з легкої атлетики, дворазовий переможець II Європейських ігор, Ігор Гончар – майстер спорту України, а також Олександр Сосновенко – майстер спорту України, учень Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, атлет ШВСМ. Поруч зі спортсменами, які готуються до престижних стартів, знаходиться тренер-викладач з легкої атлетики ДОСФКСП ім. С.Бубки та ШВСМ Тетяна Серорез.

«Мій фронт – це спорт! Перемагаючи свою безпорадність, я виходжу на тренування, бо саме так я роблю власний внесок у нашу спільну перемогу! Я можу прославляти свою неньку-Україну і доводити, в черговий раз, що ми – народ сильних, незламних, нескорених!», – каже Марія Миколенко.

Відзначимо, що продовження підготовчого процесу наших атлетів за кордоном стало можливим завдяки роботі Українського фонду для підтримки професійних спортсменів, які постраждали від війни в Україні. Цей фонд 8 квітня запустили Світова легка атлетика (World Athletics) спільно з Міжнародним легкоатлетичним фондом (IAF) та Асоціацією членів «Діамантової ліги», у координації з Фондом солідарності Міжнародного олімпійського комітету. Мета фонду – забезпечити елітним українським легкоатлетам змогу тренуватися, проходити кваліфікацію та брати участь у змаганнях найвищого рівня після вторгнення росії в Україну.

Відео тренування Марії Миколенко та Олексія Позднякова: www.facebook.com/sportdonoda/videos/1629719374094605.

20.04.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах