Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Боксери Донеччини в Болгарії завершують підготовку до молодіжного чемпіонату Європи

Через російську збройну агресію проти України багато спортсменів вимушені були продовжити тренування за кордоном, де готуються представити рідну державу на найвищому рівні.

17-річні боксери Донецької області Максим Рудик і Олексій Боклах наразі перебувають на завершальному етапі навчально-тренувального збору в складі молодіжної збірної України у місті Софія. Командою, яка загалом налічує 21 спортсмена, опікуються тренер Олег Кудінов та лікар Іван Коваль. І вже за кілька днів хлопці матимуть можливість показати свої найкращі здібності та поборотися за нагороди на чемпіонаті Європи у своїй віковій категорії, який столиця Болгарії прийме з 10 до 22 квітня.

Відзначимо, що Максим Рудик і Олексій Боклах є спортсменами Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, у 2021 році входили до складу Донецької обласної штатної команди резервного спорту. Максим представляє місто Маріуполь, його тренери – Валерій Черенков та Володимир Рудик. Олексій Боклах – боксер із міста Селидове, його тренером є Олександр Шостак.

Бажаємо нашим спортсменам нових перемог на славу Донецької області та України!

 
08.04.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах