На чемпіонаті України з таеквон-до І.Т.Ф. спортсмени Донеччини здобули 15 нагород

З 10 по 13 лютого в місті Вінниця відбувся чемпіонат України з таеквон-до І.Т.Ф. серед дорослих, юніорів та юнаків, що зібрав близько 700 спортсменів із 16 областей країни.

Донеччину представила команда з міста Маріуполь, яка виборола 15 нагород (4 золотих, 5 срібних і 6 бронзових медалей).

Найкращий результат показала Оксана Шевчук – дворазова чемпіонка України у силовому тесті (жінки 18-39 років) та срібна призерка у «спарингу» (понад 77 кг).

По одній золотій медалі додали до скарбнички Донецької області Ярослав Курсенко (спаринг, юніори 16-17 років, до 75 кг) та Вероніка Анацька (спаринг, дівчата 11-13 років, до 50 кг).

Призерами турніру стали:

Єгор Тихонов – 2 місце, 3 місце (туль, спаринг, чоловіки 18-39 років, до 71 кг);
Олена Помятіхіна – 3 місце (спаринг, жінки 18-39 років, понад 77 кг);
Данило Гордієнко – 3 місце (спаринг, чоловіки 18-39 років, до 78 кг).

Підготували спортсменів до змагань Іван Усюкін, Валентин Агєєв, Олена Помятіхіна, Максим Городовенко.