Самбісти Донеччини вибороли 7 медалей на чемпіонаті України у Львові

27-31 січня в місті Львів відбувся перший національний старт 2022 року з боротьби самбо – чемпіонат України серед юніорів та юніорок 18-20 років, юнаків та дівчат старшого віку (16-18 років). Змагання були відбірковими до національної збірної, що в квітні планує виступити на європейській першості в Естонії.

Спортсмени Донецької області за підсумками чемпіонату України у Львові здобули 7 нагород: 1 золоту, 3 срібні та 3 бронзові.

Богдан Сичевський з Краматорська серед юнаків до 18 років у ваговій категорії понад 98 кг виборов «золото» у бойовому розділі та «срібло» у спортивному розділі.

Ще один краматорчанин Сергій Михайленко серед юніорів у категорії до 58 кг став володарем «срібла» у бойовому розділі.

Єлизавета Моренко з Бахмута – срібна призерка серед юніорок у спортивному розділі в категорії понад 80 кг.

«Бронзу» у бойовому розділі серед юніорів у категорії до 71 кг отримав Іван Іваноглу з Маріуполя.

Представниця Краматорська Анастасія Бережна була бронзовою призеркою в спортивному розділі самбо у категорії понад 80 кг відразу в двох вікових групах – серед дівчат старшого віку та серед юніорок.

Загалом у національній першості взяли участь майже 600 спортсменів із 22 регіонів України.