До скарбнички Донеччини додано два «золота» відкритого чемпіонату Одеської області з таїландського боксу Муей Тай

Першим всеукраїнським турніром 2022 року з таїландського боксу Муей Тай став відкритий чемпіонат Одеської області серед дорослих, молоді, юніорів і юнаків – змагання мали важливе значення щодо відбору до національної збірної, яка візьме участь у майбутньому чемпіонаті Європи.

Донеччину в Одесі успішно представили два вихованці Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи з ігрових видів спорту та єдиноборств, здобувши золоті медалі у віковій групі 14-15 років.

Нараян Дівакаран довів свою перевагу у ваговій категорії 54 кг, а чемпіоном у категорії до 42 кг став Данило Лук’янов.

Відзначимо, що спортсмени тренуються в місті Маріуполь під керівництвом Вадима Дубровського.