Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Військові на Донеччині визначили кращих з гирьового спорту та настільного тенісу

22-23 січня в місті Родинське на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу відбулися чемпіонати Донецької області з гирьового спорту та настільного тенісу серед військових частин (підрозділів), які залучені до складу сил та засобів здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі й стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькому та Луганському регіонах.

Змагання були особисто-командними, охопили близько 70 учасників у гирьовому спорті та 45 учасників у настільному тенісі.

У командному заліку з гирьового спорту перше місце посіла військова частина 2860, друге місце – в/ч 4239, третє місце – в/ч 2120. У настільному тенісі з першої по третю сходинки командного заліку зайняли відповідно в/ч 2120, в/ч 3283, в/ч А0409.

Кращих за підсумками чемпіонатів нагороджено кубками, медалями, грамотами управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, також переможці особистих змагань відзначені цінними подарунками.

Змагання проведено з метою удосконалення професійного рівня та майстерності військовослужбовців, підвищення рівня їх здоров’я, фізичного розвитку, відбору кращих спортсменів до складу збірної команди ООС.
 

 
 
 
26.01.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2022 році

  

 

Управління в соціальних мережах