Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Десятки кращих спортсменів та тренерів Донеччини з видів спорту серед осіб з інвалідністю в 2021 році

За підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях протягом 2021 року визначено кращих спортсменів та тренерів з видів спорту серед осіб з інвалідністю.

Найкращими серед спортсменів з видів спорту серед осіб з інвалідністю, які включені до програми Паралімпійських і Дефлімпійських ігор, визнані: Андрій Трусов, Віктор Смирнов, Василь Крайник, Ярослав Семененко (усі – плавання), Єгор Дементьєв (велоспорт), Данило Чуфаров (плавання), Микола Жабняк (легка атлетика), Ярина Матло (плавання), Юлія Павленко (легка атлетика), Сергій Кліпперт (плавання).

Десятка кращих тренерів з видів спорту серед осіб з інвалідністю, які включені до програми Паралімпійських і Дефлімпійських ігор, виглядає так: Андрій Казначеєв, Світлана Казначеєва, Борис Соколов (плавання), Віктор Лис (легка атлетика), Віктор Дементьєв (велоспорт), Василь Лисенко (плавання), Вячеслав Понька, Юрій Ревенко, Наталя Василенко, Юрій Оніщенко (усі – легка атлетика).

Місця в топ-10 представників видів спорту серед осіб з інвалідністю, які не включені до програми Паралімпійських і Дефлімпійських ігор, посіли: Валентина Григор’єва, Римма Багнюк, Василиса Козирева, Володимир Шаульський, Володимир Драний (усі – пауерліфтинг), Людмила Гуслєва (шашки), Сніжана Кернична (спортивні танці), Олексій Смирнов (шашки), Сергій Манін (шашки), Володимир Керничний (спортивні танці). А кращі тренери з видів спорту серед осіб з інвалідністю, які не включені до програми Паралімпійських і Дефлімпійських ігор – це Ігор Котляров, Олексій Позднухов, Сергій Любченко (усі – пауерліфтинг), Олена Харченко (спортивні танці).

10 кращих спортсменів
з видів спорту серед осіб з інвалідністю
(які включені до програми Паралімпійських, Дефлімпійських ігор)
за підсумками виступів у 2021 році

з/п
Прізвище та власне ім’я спортсмена
Спортивне звання
Вид спорту
Кращі результати
2021 року
Прізвище та власне ім’я тренера
1
Трусов Андрій
майстер спорту України міжнародного класу
плавання
(ураження опорно-рухового апарату)
1 місце (двічі), 2 місце (4 рази), 3 місце на Паралімпійських іграх
Казначеєв Андрій
Казначеєва Світлана
2
Смирнов Віктор
заслужений майстер спорту України
плавання
(вади зору)
2 місце на Паралімпійських іграх
Казначеєва Світлана
Казначеєв Андрій
3
Крайник Василь
майстер спорту України міжнародного класу
плавання
(вади розумового і фізичного розвитку)
3 місце на Паралімпійських іграх
Соколов Борис
4
Семененко Ярослав
заслужений майстер спорту України
плавання
(ураження опорно-рухового апарату)
4 місце (тричі) на Паралімпійських іграх
Соколов Борис
5
Дементьєв Єгор
заслужений майстер спорту України
велосипедний спорт (ураження опорно-рухового апарату)
2 місце (двічі), 3 місце на Паралімпійських іграх
Дементьєв Віктор
6
Чуфаров Данило
заслужений майстер спорту України
плавання
(вади зору)
5 місце, 6 місце, 8 місце, 10 місце на Паралімпійських іграх
Казначеєв Андрій
7
Жабняк Микола
майстер спорту України міжнародного класу
легка атлетика
(ураження опорно-рухового апарату)
2 місце на Паралімпійських іграх
Лис Віктор
8
Матло Ярина
заслужений майстер спорту України
плавання
(вади зору)
3 місце на Паралімпійських іграх
Казначеєв Андрій
9
Павленко Юлія
майстер спорту України міжнародного класу
легка атлетика
(вади зору)
3 місце на Паралімпійських іграх
Понька Вячеслав
10
Кліпперт Сергій
заслужений майстер спорту України
плавання
(вади зору)
2 місце на Паралімпійських іграх
 

10 кращих тренерів
з видів спорту серед осіб з інвалідністю
(які включені до програми Паралімпійських, Дефлімпійських ігор)
за підсумками 2021 року

з/п
Прізвище та власне ім’я тренера
Почесне звання,
посада
Вид спорту
Прізвище та власне ім’я кращих спортсменів – вихованців тренера
1
Казначеєв Андрій
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю
плавання
Трусов Андрій
Смирнов Віктор
Матло Ярина
Чуфаров Данило
Німченко Ігор
2
Казначеєва Світлана
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю
плавання
Трусов Андрій
Смирнов Віктор
3
Соколов Борис
заслужений тренер України, тренер на громадських засадах Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт»
плавання
Крайник Василь
Семененко Ярослав
4
Лис Віктор
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю
легка атлетика
Жабняк Микола
5
Дементьєв Віктор
заслужений тренер України, тренер на громадських засадах Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт»
велосипедний спорт
Дементьєв Єгор
6
Лисенко Василь
заслужений тренер України, тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю
плавання
Комаров Олександр
7
Понька Вячеслав
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю
легка атлетика
Павленко Юлія
8
Ревенко Юрій
заслужений тренер України, тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю
легка атлетика
Урсуленко Наталія
9
Василенко Наталя
заслужений тренер України, тренер-викладач Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна»
легка атлетика
Самороков Данило
Філімошкіна Римма
10
Оніщенко Юрій
тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю
легка атлетика
Михайліченко Олександр

10 кращих спортсменів
з видів спорту серед осіб з інвалідністю
(які не включені до програми Паралімпійських, Дефлімпійських ігор)
за підсумками виступів у 2021 році

з/п
Прізвище та власне ім’я спортсмена
Спортивне звання
Вид спорту
Кращі результати
2021 року
Прізвище та власне ім’я тренера
1
Григор’єва Валентина
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
(вади зору)
1 місце на чемпіонаті світу (4 рази),
рекорд світу
Котляров Ігор
2
Багнюк Римма
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
(вади зору)
1 місце на чемпіонаті світу (4 рази),
рекорд світу
Котляров Ігор
3
Козирева Василиса
заслужений майстер спорту України
пауерліфтинг
(вади зору)
1 місце на чемпіонаті світу (двічі),
рекорд світу
Котляров Ігор
4
Шаульський Володимир
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
(вади зору)
1 місце на чемпіонаті світу (двічі)
Позднухов Олексій
5
Драний Володимир
заслужений майстер спорту України
пауерліфтинг
(вади зору)
1 місце на чемпіонаті світу (двічі)
Котляров Ігор
6
Гуслєва Людмила
майстер спорту України міжнародного класу
шашки
(вади зору)
2 місце на чемпіонаті світу
 
7
Кернична Сніжана
заслужений майстер спорту України
спортивні танці на візках
1 місце, 2 місце (тричі), 3 місце на Кубку світу
Харченко Олена
8
Смирнов Олексій
майстер спорту України
шашки
(вади зору)
1 місце на чемпіонаті світу (двічі)
 
9
Манін Сергій
майстер спорту України
шашки
(вади зору)
1 місце на чемпіонаті світу
 
10
Керничний Володимир
заслужений майстер спорту України
спортивні танці на візках
2 місце, 3 місце на Кубку світу
Харченко Олена

Кращі тренери
з видів спорту серед осіб з інвалідністю
(які не включені до програми Паралімпійських, Дефлімпійських ігор)
за підсумками 2021 року

з/п
Прізвище та власне ім’я тренера
Почесне звання,
посада
Вид спорту
Прізвище та власне ім’я кращих спортсменів – вихованців тренера
1
Котляров Ігор
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю
пауерліфтинг
Григор’єва Валентина
Багнюк Римма
Козирева Василиса
Драний Володимир
2
Харченко Олена
тренер Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт»
спортивні танці на візках
Кернична Сніжана
Керничний Володимир
3
Позднухов Олексій
заслужений тренер України, тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю
пауерліфтинг
Шаульський Володимир
4
Любченко Сергій
тренер на громадських засадах Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт»
пауерліфтинг
Антошин Денис

 

20.01.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах