Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Десятки кращих спортсменів та тренерів Донеччини з неолімпійських видів спорту в 2021 році

За підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях протягом 2021 року визначено кращих спортсменів та тренерів з неолімпійських видів спорту.

До числа кращих представників Донеччини з неолімпійських видів спорту увійшли такі спортсмени: Данило Ковальов, Андрій Шевченко, Володимир Рисєв, Дар’я Русаненко (усі – пауерліфтинг), Ганна Терещенко (ушу), Владислав Руднєв (боротьба самбо), Леон Білицький (гирьовий спорт), Олександр Вересюк (сумо), Олексій Іванько (радіоспорт), Владислав Гіда (кікбоксинг WAKO).

Топ-10 тренерів з неолімпійських видів спорту: Сергій Федоренко (пауерліфтинг), Альона Бичкова (пауерліфтинг), Наталія Волкова (спортивні танці), Олексій Бичков (пауерліфтинг), Віталій Болдирєв (ушу), Катерина Бородай-Збандут (пауерліфтинг), Артем Дріга (кікбоксинг WAKO), Валерій Білицький (гирьовий спорт), Олег Рева (сумо), Андрій Безуглий (комбат Дзю-дзюцу).

10 кращих спортсменів
з неолімпійських видів спорту
 за підсумками виступів у 2021 році

з/п
Прізвище та власне ім’я спортсмена
Спортивне звання
Вид спорту
Кращі результати
2021 року
Прізвище та власне ім’я тренера
1
Ковальов Данило
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
1 місце (двічі), 2 місце на чемпіонаті світу
Бичков Олексій
Бичкова Альона
2
Шевченко Андрій
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
2 місце, 3 місце (тричі) на чемпіонаті світу
Бичков Олексій Бичкова Альона
3
Рисєв Володимир
заслужений майстер спорту України
пауерліфтинг
2 місце (двічі), 3 місце на чемпіонаті світу
Бичков Олексій Бичкова Альона
4
Русаненко Дар’я
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
1 місце, 3 місце (двічі) на чемпіонаті світу
Федоренко Сергій
5
Терещенко Ганна
заслужений майстер спорту України
ушу
1 місце (тричі) на чемпіонаті Європи
Болдирєв Віталій
6
Руднєв Владислав
заслужений майстер спорту України
боротьба самбо
1 місце на чемпіонаті Європи, 1 місце на чемпіонаті світу
 
7
Білицький Леон
заслужений майстер спорту України
гирьовий спорт
2 місце (двічі), 3 місце на чемпіонаті світу
Білицький Валерій
8
Вересюк Олександр
заслужений майстер спорту України
сумо
1 місце на чемпіонаті Європи, 2 місце на Кубку Європи
Коробко Любов
Коробко Сергій
9
Іванько Олексій
заслужений майстер спорту України
радіоспорт
1 місце (5 разів) на чемпіонаті Європи, 1 місце (тричі) на Кубку Європи
Іванько Юлія
10
Гіда Владислав
заслужений майстер спорту України
кікбоксинг WAKO
2 місце на чемпіонаті світу, 1 місце на Кубку Європи
Дріга Артем

10 кращих тренерів
з неолімпійських видів спорту
за підсумками 2021 року

з/п
Прізвище та власне ім’я
тренера
Почесне звання,
посада
Вид спорту
Прізвище та власне ім’я кращих спортсменів – вихованців тренера
1
Федоренко Сергій
тренер-викладач ДЮСШ Дружківської міської ради
пауерліфтинг
Мусієнко Костянтин
Русаненко Дар’я
Марченко Антоніна
Дерев’янко Анастасія
2
Бичкова Альона
тренер-викладач Обласної ДЮСШ для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків
пауерліфтинг
Бичков Олексій
Шевченко Андрій
Ковальов Данило
Рисєв Володимир
3
Волкова Наталія
тренер-викладач ДЮСШ Мирноградської міської ради
спортивні танці
Волков Дмитро
Кісельова Ольга
4
Бичков Олексій
заслужений майстер спорту України
тренер-викладач ДЮСК «КПД» Краматорської міської ради
пауерліфтинг
Шевченко Андрій
Ковальов Данило
Рисєв Володимир
5
Болдирєв Віталій
заслужений тренер України
тренер-викладач Обласної комплексної ДЮСШ
ушу
Терещенко Ганна
Гладущенко Дмитро
6
Бородай-Збандут Катерина
заслужений майстер спорту України
пауерліфтинг
Чорний Владислав
Рубець Олександр
7
Дріга Артем
тренер-викладач Обласної ДЮСШ з кікбоксінгу
кікбоксинг WAKO
Гіда Владислав
Аскеров Рінат
8
 
Білицький Валерій
 
 
гирьовий спорт
Білицький Леон
9
Рева Олег
заслужений тренер України
тренер-викладач КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради
сумо
Козирєв Олександр
Моренко Єлизавета
Давиденко Олег
Алтунін Анатолій
10
Безуглий Андрій
заслужений тренер України
фахівець Слов’янського міського центру «Спорт для всіх», керівник професійного бійцівського клубу «Тріада» міста Слов’янськ
комбат Дзю-Дзюцу
Кутелія Денис
Шульга Владислав

20.01.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах