Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Десятки кращих спортсменів та тренерів Донеччини з олімпійських видів спорту в 2021 році

За підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях протягом 2021 року визначено кращих спортсменів та тренерів з олімпійських видів спорту.

Місця в топ-десятці спортсменів-олімпійців Донецької області посіли: Катерина Зелених (боротьба вільна), Даниїл Болдирев (скелелазіння), Максим Васильєв (велосипедний спорт), Володимир Джус (велосипедний спорт), Вікторія Ткачук (легка атлетика), Олександр Хоцянівський (боротьба вільна), Аліна Бережна (боротьба вільна), Ірина Хохлова (сучасне п’ятиборство), Аліна Логвиненко (легка атлетика), Вікторія Сухорукова (стрільба кульова).

Також виокремлено 10 кращих спортсменів з олімпійських видів спорту в підкатегорії «резервний спорт»: Ілля Москаленко (важка атлетика), Анастасія Кобець (скелелазіння), Євген Бурбала (важка атлетика), Марія Єфремова (боротьба вільна), Кристина Бородіна (важка атлетика), Нікіта Дементієв (боротьба греко-римська), Владислав Луб (боротьба греко-римська), Кирило Приходько (легка атлетика), Мирон Бойко (триатлон), Микита Гончаров (боротьба вільна).

Успішною роботою в 2021 року відзначилися тренери олімпійців Георгій і Ольга Драгуляни (триатлон), Максим Єфремов (боротьба вільна), Віктор Романчук (важка атлетика), Андрій Єфремов (боротьба вільна), тренерська бригада Анатолій та Олена Чумаки (легка атлетика), Олег Євтушенко (боротьба греко-римська), Ірина Зубко (скелелазіння), Валерій Красов (велоспорт), Ірина Сухорукова (стрільба кульова), Людмила Сауткіна (велоспорт).

10 кращих спортсменів
з олімпійських видів спорту (дорослі)
за підсумками виступів у 2021 році

з/п
Прізвище та власне ім’я спортсмена
Спортивне звання
Вид спорту
Кращі результати
2021 року
Прізвище та власне ім’я тренера
1
Зелених Катерина
майстер спорту України міжнародного класу
боротьба вільна
1 місце на чемпіонаті України
10 місце на чемпіонаті Європи
1 місце на чемпіонаті України до 23 років
2 місце на чемпіонаті Європи до 23 років
2 місце на чемпіонаті світу до 23 років
Єфремов Максим
Єфремов Андрій
2
Болдирев Даниїл
заслужений майстер спорту України
скелелазіння
1 місце на чемпіонаті світу,
ліцензія на Всесвітні ігри
Зубко Ірина
3
Васильєв Максим
майстер спорту України міжнародного класу
велосипедний спорт
1 місце на чемпіонаті України (командна гонка переслідування)
2 місце на чемпіонаті України (омніум)
3 місце на чемпіонаті України (медісон)
1 місце на Кубку Націй (медісон)
9 місце на чемпіонаті Європи (командна гонка)
11 місце на чемпіонаті Європи (командна гонка)
12 місце на чемпіонаті Європи (медісон)
Солнцев Олексій
Мирза Микола
4
Джус Володимир
майстер спорту України міжнародного класу
велосипедний спорт
1 місце на чемпіонаті України (командна гонка переслідування)
3 місце на чемпіонаті України (медісон)
1 місце на Кубку Націй (медісон)
9 місце на чемпіонаті Європи (командна гонка)
11 місце на чемпіонаті Європи (командна гонка)
12 місце на чемпіонаті Європи (медісон)
Солнцев Олексій
Мирза Микола
5
Ткачук Вікторія
майстер спорту України міжнародного класу
легка атлетика
1 місце на чемпіонаті України
6 місце на Олімпійських іграх
Чумак Олена
Чумак Анатолій
6
Хоцянівський Олександр
заслужений майстер спорту України
боротьба вільна
1 місце на чемпіонаті України
3 місце на чемпіонаті Європи
15 місце на Олімпійських іграх
Гаманілов Ігор
7
Бережна (Махиня) Аліна
заслужений майстер спорту України
боротьба вільна
1 місце на чемпіонаті України
3 місце на чемпіонаті Європи
Веремієнко Олександр
8
Хохлова Ірина
майстер спорту України міжнародного класу
сучасне п’ятиборство
1 місце на чемпіонаті України
8 місце на чемпіонаті світу
5 місце на чемпіонаті Європи
Сидоров Дмитро
Кірпулянський Павло
Кірпулянський Костянтин
9
Логвиненко Аліна
заслужений майстер спорту України
легка атлетика
1 місце на командному чемпіонаті України
9 місце на Олімпійських іграх (естафета)
Чумак Анатолій
Чумак Олена
10
Сухорукова Вікторія
майстер спорту України міжнародного класу
стрільба кульова
3 місце на Кубку світу (командний залік)
8 місце на чемпіонаті Європи (командний залік)
1 місце на чемпіонаті України (4 рази)
Сухорукова Ірина

10 кращих спортсменів
з олімпійських видів спорту (резервний спорт)
за підсумками виступів у 2021 році
з/п
Прізвище та власне ім’я спортсмена
Спортивне звання
Вид спорту
Кращі результати
2021 року
Прізвище та власне ім’я тренера
1
Москаленко Ілля
майстер спорту України
важка атлетика
3 місце на Кубку України
2 місце на чемпіонаті України (юніори)
1 місце на чемпіонаті України (молодь)
3 місце на чемпіонаті світу (юніори)
3 місце на чемпіонаті Європи (юніори)
4 місце на чемпіонаті України
Романчук Віктор
Санніков Олег
2
Кобець Анастасія
майстер спорту України
скелелазіння
2 місце на чемпіонаті Європи (молодь)
2 місце на чемпіонаті світу (молодь)
1 місце на чемпіонаті України
1 місце на Кубку України
Фомін Сергій
3
Бурбала Євген
майстер спорту України
важка атлетика
1 місце на чемпіонаті України (юніори)
6 місце на чемпіонаті світу (юніори)
1 місце на чемпіонаті України
1 місце на чемпіонаті України (молодь)
2 місце на чемпіонаті Європи (юніори)
Романчук Віктор
Худін Володимир
4
Єфремова Марія
майстер спорту України
боротьба вільна
1 місце на чемпіонаті України серед юнаків (двічі)
1 місце на чемпіонаті України (кадети)
1 місце на чемпіонаті Європи (юнаки)
1 місце на чемпіонаті Європи (кадети)
1 місце на чемпіонаті світу (кадети)
Єфремов Максим
Єфремов Андрій
5
Бородіна Кристина
майстер спорту України
важка атлетика
1 місце на Кубку України
8 місце на чемпіонаті Європи
1 місце на чемпіонаті України
1 місце на чемпіонаті України (молодь)
5 місце на чемпіонаті Європи (молодь)
Задрановський Денис
Романчук Віктор
Корольчук Вікторія
6
Дементієв Нікіта
майстер спорту України
боротьба греко-римська
1 місце на чемпіонаті України (кадети)
2 місце на чемпіонаті Європи (кадети)
1 місце на чемпіонаті світу (кадети)
1 місце на чемпіонаті України (юнаки)
Денис Бутенко
Ігор Годлевський
7
Луб Владислав
майстер спорту України
боротьба греко-римська
1 місце на чемпіонаті України (кадети)
1 місце на чемпіонаті України (молодь)
1 місце на чемпіонаті Європи (кадети)
2 місце на чемпіонаті світу (кадети)
Євтушенко Олег
Васильченко Сергій
8
Приходько Кирило
майстер спорту України
легка атлетика
1 місце на командному чемпіонаті України в приміщенні
1 місце на чемпіонаті України в приміщенні
1 місце на чемпіонаті України в приміщенні (молодь)
3 місце на чемпіонаті Європи (молодь)
Серорез Тетяна
9
Бойко Мирон
майстер спорту України
триатлон
1 місце на чемпіонаті України (юніори)
1 місце на чемпіонаті України в естафеті мікст (юніори)
1 місце на чемпіонаті України з акватлону (юніори)
1 м місце на чемпіонаті України з дуатлону (юніори)
1 місце на чемпіонаті України в командній гонці
1 місце на командному чемпіонаті України з дуатлону
4 місце на Кубку Європи в естафеті
Драгулян Георгій
Драгулян Ольга
10
Гончаров Микита
майстер спорту України
боротьба вільна
1 місце на чемпіонаті України (юніори)
2 місце на чемпіонаті Європи (юніори)
3 місце на чемпіонаті України до 23 років
Єфремов Максим
Єфремов Андрій

10 кращих тренерів
з олімпійських видів спорту
за підсумками 2021 року (загальний залік)

з/п
Прізвище та власне ім’я тренера
Почесне звання,
посада
Вид спорту
Прізвище та власне ім’я кращих спортсменів – вихованців тренера
1
Бригада:
Драгулян Георгій
Драгулян Ольга
 
заслужений тренер України
тренер-викладач Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки
тренери-викладачі Школи вищої спортивної майстерності
триатлон
Крилова Маргарита
Меньшиков Іван
Бойко Мирон
Горобець Вероніка
Мухіна Варвара
Заровна Олександра
Стародубцев Максим
2
Єфремов Максим
заслужений тренер України
тренер-викладач ШВСМ, ДОСФКСП
ім. С.Бубки, КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради
боротьба вільна
Зелених Катерина
Гончаров Микита
Єфремова Марія
Петровська Віолетта
Кудрявцева Анастасія
Сєдих Євгенія
Задворна Анастасія
3
Романчук Віктор
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач ШВСМ
важка атлетика
Москаленко Ілля
Зайцев Роман
Бурбала Євген
Шимечко Юлія
4
Єфремов Андрій
заслужений тренер України,
тренер-викладач ДОСФКСП ім. С.Бубки
боротьба вільна
Зелених Катерина
Гончаров Микита
Єфремова Марія
Петровська Віолетта
Кудрявцева Анастасія
Сєдих Євгенія
Задворна Анастасія
5
Бригада:
Чумак Анатолій
 
 
Чумак Олена
 
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України
заслужений тренер України тренери-викладачі ШВСМ
легка атлетика
Логвиненко Аліна
Ткачук Вікторія
Малосілов Олександр
Нелепа Ганна
Єгоров Богдан
6
Євтушенко Олег
заслужений тренер України,
тренер-викладач ШВСМ,
ДЮСШ №1 Краматорської міської ради
боротьба греко-римська
Євтушенко Максим
Луб Владислав
Цибанев Іван
7
Зубко Ірина
заслужений тренер України
скелелазіння
 
Болдирев Даниїл
8
Красов Валерій
заслужений тренер України,
тренер-викладач Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту
велосипедний спорт
Кононенко Валерія
Нікулін Даниїл
Ребракова Олена
Маращук Алла
Полупан Дмитро
9
Сухорукова Ірина
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України,
тренер-викладач ШВСМ
стрільба кульова
Сухорукова Вікторія
Сухоруков Юрій
Дімніч Ігор
Шклярук Андрій
Корж Вікторія
Сулімова Карина
10
Сауткіна Людмила
тренер-викладач ДОСФКСП ім. С.Бубки
велосипедний спорт
Моісеєв Геннадій
Клепіков Ілля
Осипенко Віталій

20.01.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах