Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Затверджено старших тренерів Донецької області з волейболу та скелелазіння на 2022 рік

15 грудня в режимі онлайн відбулося заключне в 2021 році засідання комісії з розгляду і затвердження старших тренерів регіону на рік наступний – спілкування присвятили обговоренню волейболу та скелелазіння.

Звіти про роботу й пропозиції щодо подальшого розвитку зазначених олімпійських видів спорту надали діючі старші тренери, після чого члени комісії змогли поставити доповідачам запитання.

Чоловічий волейбол Донеччини в чемпіонатах України сезону 2021/2022 представлений 6 командами: у Вищій лізі грає ВК «Бахмут-ШВСМ» (Бахмут), у Першій лізі – СК «Краматорськ» (Краматорськ), «Донбас-ДЮСШ» (Покровськ), ВК «Поліція Донеччини» (Маріуполь), у Другій лізі – КЗ «Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки»-КДЮСШ №1 (Бахмут) і ВК «Колос-ДЮСШ» (Лиманська громада). Шлях у жіночому волейболі торує дівоча команда Бахмута – вихованки ДОСФКСП ім. С.Бубки та КДЮСШ №1, які виступають у Першій лізі чемпіонату України. Мають перспективи також хлопці та дівчата, які гідно проявляють себе в чемпіонатах України у Дитячій лізі. Чемпіонатами Донецької області з волейболу охоплено спортсменів різних вікових категорій та низки громад.

Скелелазіння в Донецькій області розвивається в містах Добропілля, Краматорськ, Курахове, Слов’янськ, Маріуполь, смт Новоселівка Лиманської громади. Найтитулованішим скелелазом Донеччини є уродженець Донецька та представник Маріуполя Даниїл Болдирев, який у 2021 році вдруге в кар’єрі здобув звання чемпіона світу в «швидкості» та має ліцензію на участь у Всесвітніх іграх 2022 року. Окрім Даниїла, до складу збірної України за підсумками успішних цьогорічних виступів включено 15-річних майстрів спорту з Краматорська Анастасію Кобець та Аліну Безсонову. Серед проблемних питань – відсутність в регіоні сертифікованого скеледрому: єдина еталонна стінка для дисципліни «швидкість» є тільки в Маріуполі, а вона є відкритою, через що можливість проведення тренувань і змагань напряму залежить від погодних умов.

За підсумками обговорення терміном на 1 рік схвалено кандидатури на посади старших тренерів:

- з волейболу – Олександр Мирний  (дорослі чоловіки), Наталя Лавриненко (дорослі жінки), Микола Ляшенко (юнаки), Олена Дробітько (дівчата);

- зі скелелазіння – Ірина Зубко (дорослі, юніори, юніорки), Сергій Фомін (юнаки та дівчата 12-13 років, молодь, «трудність» та «болдеринг»), Андрій Геревенко (юнаки та дівчата 8-11 років).

 
 
 
 
16.12.2021

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах