Збірна Донеччини виступила у Кубку України з пішохідного туризму в закритих приміщеннях

З 3 по 6 грудня у місті Решетилівка (Полтавська область) відбувся Кубок України зі спортивного туризму.

Змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях зібрали 11 команд з 8 областей країни і Києва.

Спортсмени змагалися на двох дистанціях: «Рятувальні роботи» і «Смуга перешкод».

Збірну команду Донецької області було сформовано на базі Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді. До її складу увійшли: Олег Тур, Андрій Тур, Віталій Буряк, Андрій Тищенко, Світлана Бебешко і Дмитро Демченко.

За підсумками виступу на дистанції «Рятувальні роботи» команда Донеччини посіла 8 місце – цей результат додав області рейтингових очок. На дистанції «Смуга перешкод» наші спортсмени стали дев’ятими.

Досвід, здобутий нашими спортсменами на змаганнях, сприятиме розвитку пішохідного туризму в Донецькій області.