Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


До змагань Олімпіади-2024 з тхеквондо (ВТФ) від Донеччини готуються Андрій та Артем Гарбари

Чергове онлайн-засідання Координаційної ради з питань олімпійської підготовки та забезпечення олімпійців Донецької області, що відбулося 3 грудня, присвятили тхеквондо (ВТФ).

До актуального списку спортсменів Донецької області – кандидатів на участь у Паризькій Олімпіаді, який було схвалено на регіональному рівні 27 жовтня, включені 2 тхеквондисти: провідна група – Андрій Гарбар, перспективна група – Артем Гарбар. Обидва є представниками міста Дружківка.

Про олімпійські перспективи Донеччини в тхеквондо (ВТФ) доповів заслужений тренер України, тренер-викладач Школи вищої спортивної майстерності Юрій Бірюков. Так, відбір на Олімпійські ігри в Токіо Андрію Гарбару не вдалося пройти через недостатню високу позицію у відповідних рейтингах – 52 місце у світовому, 64 місце в олімпійському (необхідно увійти до топ-30). Тому в підготовці до майбутніх Ігор у Парижі дуже важливою є участь у якомога більшій кількості міжнародних турнірів, що дають рейтингові бали. Водночас Андрій та Артем Гарбари в 2021 році стали бронзовими призерами чемпіонатів Європи – серед дорослих та серед молоді відповідно.

Наразі для ефективної підготовки тхеквондисти Донецької області, окрім тренувань у Дружківці, долучаються до навчально-тренувальних зборів, що проводяться в місті Дніпро з використанням електронних жилетів.

Відзначимо, що спортсмени та їх тренер мають постійну підтримку від Донецької облдержадміністрації: Андрій Гарбар та Юрій Бірюков отримують обласні щомісячні стипендії, а Артем Гарбар – заробітну плату як спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік.

 
 
06.12.2021

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах