Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Інваспорт. Злата Дячук – чемпіонка світу з пауерліфтингу серед юніорок

З 24 листопада по 5 грудня у місті Тбілісі (Грузія) відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.
 
У складі збірної команди України вдало виступила майстер спорту України Злата Дячук, спортсменка комунального закладу «Донецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа для осіб з інвалідністю».
 
Злата Дячук вперше взяла участь у змаганнях міжнародного рівня і у ваговій категорії до 67 кг виборола перше місце серед юніорок з результатом 73 кг. 
 
Спортсменка зі Слов’янська тренується під орудою заслуженого тренера України, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Ігора Котлярова та заслуженого тренера України Олексія Позднухова.
 
Збірна України з двома золотими медалями стала третьою на юніорському чемпіонаті, в якому змагались 52 спортсмени з 19 країн світу.
 
У чемпіонаті світу серед дорослих взяли участь 438 спортсменів з 59 країн. Україна була представлена 13 учасниками, двоє з яких – від Донецької області.
 
Серед жінок у категорії до 55 кг змагалася Тетяна Бобровська з Краматорська (тренер Іван Головенко). У другій спробі вона вижала 88 кг та посіла 7 місце серед 18 учасниць, виконавши норматив «Майстер спорту України міжнародного класу».
 
У категорії до 107 кг серед чоловіків виступив майстер спорту України міжнародного класу Антон Крюков з Маріуполя. Між Антоном та іранцем Саманом Разі точилася запекла боротьба за третє місце. Обидва атлети у першій спробі подолали вагу 228 кг, у другій – 235 кг, а ось 240 кг не підкорилися жодному з них. Тож судді зафіксували абсолютно однакові результати, а власна вага спортсмена виявилась меншою у суперника, тому Антон Крюков завершив змагання на четвертій сходинці.
 
05.12.2021

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах