Донецька обласна рада

ХК "Донбас"

Борці Донеччини греко-римського стилю здобули «срібло» і «бронзу» на Кубку України U21

20-21 листопада в місті Харків відбувся Кубок України з греко-римської боротьби серед юніорів 2002-2004 років народження, де в умовах високої конкуренції нагородами відзначилися два представники Донецької області.

На п’єдестал пошани піднялися вихованці Краматорської ДЮСШ №1, а нині спортсмени Школи вищої спортивної майстерності, яких підготував заслужений тренер України Олег Євтушенко.

Владислав Луб у ваговій категорії 97 кг переміг суперників із Харківщини, Закарпаття, Вінниччини, але у фіналі поступився Юрію Дороганю з Запоріжжя, таким чином ставши срібним призером.

«Бронзу» у ваговій категорії 77 кг виборов Іван Цибанєв, який виграв три з чотирьох сутичок – проти борців Одещини, Дніпропетровщини та Харківщини.