Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Боксери Донеччини здобули «срібло» і «бронзу» на змаганнях у Північній Македонії

Ювілейний 50-й міжнародний турнір з боксу «GOLDEN GONG», що відбувся з 10 по 14 листопада в місті Скоп’є, столиці Північної Македонії, став гарною перевіркою для спортсменів Донецької області.

У складі збірної України Школу вищої спортивної майстерності регіону представили два боксери з Маріуполя, вихованці тренера Ярослава Підмастерчика.

Ростислав Білостоцький у ваговій категорії 54 кг провів два поєдинки, здобувши срібну медаль. У півфіналі він довів свою перевагу над Адріаном Ксхемайлі з Північної Македонії – суддя зупинив бій у другому раунді, проте у фіналі поступився Башкіму Байоку з Косова – 1:4.

Дмитро Рибалко у ваговій категорії 80 кг також мав двох суперників, але став бронзовим призером. Спочатку він яскравою перемогою пройшов Дмитра Кощуга з Молдови (5:0), а за вихід у фінал роздільним рішенням суддів (2:3) програв Аарону Боуену з Англії, який в підсумку здобув «золото».

«Це був дуже хороший турнір, у якому виступали сильні європейські команди, – сказав у коментарі для Федерації боксу України тренер Ярослав Підмастерчик. – На фоні учасників особливо вирізнялась Англія, яка приїхала до Скоп’є у потужному складі. Мені дуже сподобались команди Ірландії та Уельсу, які демонстрували яскравий бокс, від якого ти отримуєш задоволення. Єдиний мінус турніру – це суддівство. Вважаю, що Ростислава Білостоцького, Андрія Ісакова засудили... Дмитро Рибалко теж не виглядав переможеним у бою з британцем. Склалося враження, що для того, аби нам віддали перемогу, треба було мати яскраво виражену перевагу над опонентами. Також всі ми вважаємо, що наші хлопці молодці і виклались на повну. Нас було небагато, але всі билися, як леви! Дякую Федерації боксу України за те, що надала нам можливість поїхати на турнір. Для хлопців це була чудова можливість проявити себе».

Відзначимо, що загалом на турнірі змагалися представники 13 країн: Англії, Болгарії, Ірландії, Китаю, Косова, Молдови, Північної Македонії, Сербії, Словенії, Уельсу, України, Хорватії, Чорногорії.

 

17.11.2021

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах