Донеччина здобула медалі всеукраїнських змагань з таеквон-до І.Т.Ф. в Івано-Франківську

З 12 по 14 листопада в місті Івано-Франківськ відбувся Кубок України з таеквон-до І.Т.Ф. і всеукраїнський турнір серед юніорів та юнаків.

Змагання пройшли у легкоатлетичному манежі Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання, зібравши понад 700 спортсменів з 22 областей країни.

Донеччину на турнірі гідно представила команда спортсменів з міста Маріуполь. Переможці і призери Кубку України:
1 місце, 2 місце, 3 місце – Оксана Шевчук (силовий тест, туль, спаринг 77+ кг);
2 місце, 3 місце – Олена Помятіхіна (спаринг 77+ кг, туль);
3 місце – Артур Малиш (спаринг 92+ кг).

Віцечемпіонами всеукраїнського турніру стали Ярослав Курсенко (спаринг 75 кг) і Вероніка Анацька (спаринг 55 кг), а Катерина Кайда стала бронзовою призеркою (спаринг 55 кг).

Зазначимо, що ці змагання є першим етапом відбору до складу національної збірної команди для участі у чемпіонатах Європи та світу 2022 року.