Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Олімпійські перспективи боксерів Донеччини на Париж-2024

11 листопада в режимі онлайн відбулося чергове в 2021 році засідання Координаційної ради з питань олімпійської підготовки та забезпечення олімпійців Донецької області, яке присвятили розгляду боксу.

«Невдовзі стартує відлік боротьби боксерів за ліцензії на участь у Іграх XXXIII Олімпіади, що заплановані на літо 2024 року в Парижі. Напередодні нового олімпійського циклу суттєвою є підтримка Донецької облдержадміністрації, у чому вже переконалися наші спортсмени, тренери, фахівці. І ми хотіли би бачити відповідну віддачу у вигляді результату. Наразі Донеччина має успіхи на міжнародних змаганнях юнацького та юніорського рівнів – вражають цьогорічні виступи вихованців Донецької обласної СДЮСШОР з боксу, але найголовнішими залишаються показники на дорослому рівні. Тож разом повинні докласти максимум зусиль, аби ефективно пройти олімпійський відбір», - наголосив начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, голова Координаційної ради Володимир Мицик.

До актуального списку спортсменів Донецької області – кандидатів на участь у Паризькій Олімпіаді, який було схвалено на регіональному рівні 27 жовтня, включено 8 боксерів: елітна група – Ростислав Білостоцький, провідна група – Олександр Корнєв, Ганна Охрей, Дмитро Рибалко, перспективна група – Пилип Акілов, Олексій Боклах, Дар’я-Ольга Гутаріна, Максим Рудик. Охрей представляє Краматорськ, Боклах – Селидове, а всі інші спортсмени – Маріуполь. При цьому тільки Дар’я-Ольга Гутаріна внесена до списку претендентів на Париж-2024, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України.

Про олімпійські перспективи боксерів Донеччини на майбутні Ігри доповіли тренери-викладачі з боксу Анатолій Переяслов, Валерій Черенков, Антон Коссе та Олександр Шостак. Своїми думками щодо стратегії на поточний олімпійський цикл також поділилися президент Регіональної федерації боксу Донецької області Дмитро Єлисєєв та віцепрезидент федерації боксу Маріуполя Євген Зиков.

За підсумками обговорення найважливішими чинниками якісної підготовки боксерів Донеччини визначено:

- регулярні виїзди на закордонні змагання задля підвищення майстерності всіх кандидатів на участь у Олімпіаді;

- постійне навчання тренерів з метою зростання техніко-тактичного рівня їх підопічних: професійні курси підвищення кваліфікації, обмін досвідом;

- ефективне медико-біологічне супроводження спортсменів, яке має забезпечити їх відновлення від інтенсивних фізичних навантажень.

Директор КНП «Донецький регіональний центр спортивної медицини» Антон Діденко відзначив, що на базі центру в місті Бахмут є всі можливості для проведення поглибленого медичного обстеження спортсменів, а також навчально-тренувальних зборів з реабілітації. Завдяки цьому тренери, із залученням сучасного обладнання та за допомоги кваліфікованих спеціалістів, можуть оцінити стан здоров’я спортсмена та як він реагує на навантаження, що отримує.

«Звичайно, без змагальної практики із суперниками високого рівня та необхідного фармакологічного забезпечення важко розраховувати на конкурентоспроможність наших боксерів на міжнародній арені. Окрім бюджетної підтримки, важливими є і позабюджетні джерела фінансування, допомога спонсорів, меценатів. Найактуальніше – це складання індивідуальних планів підготовки спортсменів, за погодженням із регіональною федерацією боксу, і чітке слідкування правилам відбору на Олімпійські ігри 2024 року, що невдовзі будуть оголошені», - резюмував засідання Координаційної ради Володимир Мицик.

 
 
 
11.11.2021

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах