Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Боксери Донеччини здобули «золото» і «бронзу» на юніорському чемпіонаті Європи в Тбілісі

Двома нагородами відзначилися спортсмени Донецької області на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів та юніорок, що з 1 по 11 липня проходив у столиці Грузії Тбілісі.

Свій внесок у друге підсумкове місце збірної України, яка з 19 медалями (4 золотими, 7 срібними і 8 бронзовими) показала один із найкращих результатів на європейських юніорських першостях, зробили вихованці Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу із міста Покровськ.

Ренат Чубревичев у ваговій категорії 46 кг спочатку впевнено переміг Едуарда Носкова з Німеччини (з рахунком 5:0), у півфіналі довів свою перевагу над росіянином В’ячеславом Рогозіним (також 5:0), а у вирішальному поєдинку за «золото» виграв бій проти грузина Гора Айвазяна (4:1).

Максим Наумов у ваговій категорії 70 кг був сильнішим за Латіфа Насанова з Азербайджану (4:1), далі здобув перемогу над Андрієм Осейвши з Молдови, але за вихід у фінал поступився росіянину Махаурі Мохадану, таким чином ставши бронзовим призером.

Підготував боксерів Донеччини тренер Батіралі Карімов.

Додамо, що Міжнародною боксерською асоціацією (AIBA) було встановлено призовий фонд у розмірі 208 тисяч доларів. Переможці турніру отримали 4 тисячі доларів, срібні призери – 2 тисячі доларів, бронзові призери – по 1 тисячі доларів. Нагороди рівні як для юніорів, так і для юніорок у всіх 13 вагових категоріях.

 
 
 
 
 
 

Фото – Boxing AIBA, Ukrainian Boxing Federation

15.07.2021

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах