Спортсмени Донеччини – володарі 5 нагород чемпіонату Європи з таеквон-до І.Т.Ф.

На чемпіонаті Європи з таеквон-до І.Т.Ф. серед дорослих, юніорів та юнаків, що відбувся 23-30 жовтня в місті Іракліон Грецької республіки, у складі збірної України медалями відзначилися 5 спортсменів Донеччини.

Нагороди різного ґатунку до скарбнички принесли вихованці Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи з ігрових видів спорту та єдиноборств, представники Маріуполя.

Катерина Кайда здобула «золото» у спарингу до 50 кг серед дівчат.

Артур Малиш став срібним призером у особистому спарингу чоловічої вагової категорії 92+ кг.

Ще одне «срібло» виборов Андрій Тихоновський – серед юніорів у виді змагань «командний туль».

Володарем двох медалей виявився Ярослав Курсенко – у юніорських змаганнях він був срібним призером у командному спарингу та бронзовим призером у особистому спарингу в категорії до 70 кг.

Підготували призерів тренери-викладачі Максим Городовенко та Іван Усюкін.

Додамо, що підсумками чемпіонату в командному заліку серед 25 країн збірна України посіла третє місце.