Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Здобутки кікбоксерів Донеччини на чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO в Одесі

З 28 по 31 жовтня в місті Одеса відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів. У змаганнях взяли участь понад 1300 учасників та близько 150 спортивних клубів з усіх областей країни та гості з Молдови.
 
Донецьку область на чемпіонаті гідно представили спортсмени обласної ДЮСШ з кікбоксінгу.
 
Вихованці Ігоря Пашинського:   
- Анастасія Левицька - розділ лайт-контакт (47 кг) – 2 місце;
- Ілля Репньов – розділ фул-контакт (72 кг) – 3 місце;
- Роман Аврамченко – розділ фул-контакт (67 кг) – 3 місце;
- Гліб Круглов – розділ лайт-контакт (до 25 кг) – 3 місце.
 
Вихованці Світлани Ситник:
- Алеся Паясь – музичні форми без зброї – 1 місце;
- Анна Кошарна – музичні форми без зброї – 2 місце;
- Дарина Бочко – музичні форми без зброї – 3 місце; музичні форми зі зброєю – 2 місце.
 
Вихованці Артема Дубровського:
- Андрій Ярошенко – розділ лоу-кік (44 кг) – 3 місце;
- Станіслав Крюк – розділ лоу-кік (40 кг) – 2 місце.
 
Вихованці Віталія Лі:
- Богдан Гетингер – розділ лайт-контакт (28 кг) – 2 місце;
- Назар Вінник – розділ лоу-кік (57 кг) – 2 місце;
- Микита Гриненко – розділ кік-лайт (42 кг) – 3 місце.
 
Вихованці Романа Шереметьєва:
- Євгеній Дікань – розділ кік-лайт (57 кг) – 2 місце;
- Данило Супрович – розділ лайт-контакт (69 кг) – 3 місце; розділ кік-лайт (69 кг) – 2 місце;
- Валерія Чечетенко – розділ лайт-контакт (55 кг) – 3 місце; розділ кік-лайт (55 кг) – 3 місце.
 
Вихованці Дениса Оріщенка та Сергія Гоголенка:
- Вікторія Губарєва – розділ фул-контакт (+60 кг) – 1 місце; 
- Серж Багдасарян – розділ фул-контакт (46 кг) – 1 місце; 
- Євген Сірий – розділ фул-контакт (30 кг) – 1 місце;
- Анна Кошарна – розділ лайт-контакт (28 кг) – 3 місце;
 
Вихованці Павла Дерев’янка:
- Тимур Милованов  – розділ лайт-контакт (20 кг) – 3 місце; розділ поінт-файтинг (20 кг) – 2 місце;
- Єлизавета Малик – розділ кік-лайт (46 кг) – 3 місце; розділ лайт-контакт (46 кг) – 5 місце;
- Анна Мікіта – розділ кік-лайт (50 кг) – 1 місце; розділ лайт-контакт (50 кг) – 3 місце;
- Анастасія Наконечна – розділ лайт-контакт (47 кг) – 5 місце; розділ поінт-файтинг (47 кг) – 3 місце.
 
Варто зазначити, що змагання проведено з дотриманням усіх карантинних правил та обмежень.
 
 
 
01.11.2021

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах