Плавець Олександр Денисов здобув дві «бронзи» на міжнародних змаганнях у Словаччині

У складі збірної України на міжнародному турнірі з плавання «Slovakia swimming cup», що відбувся 23-25 жовтня в місті Шаморин, двома бронзовими нагородами відзначився Олександр Денисов із Соледару.

18-річний представник Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, який навчається в Маріупольському державному університеті одразу за двома спеціальностями – «Середня освіта. Фізична культура» та «Економіка», двічі піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани змагань.

На дистанції 400 метрів комплексним стилем Олександр фінішував з часом 4 хвилини 21.45 секунди, а на 800-метрівці вільним стилем його результат склав 8:26.40.

Тренерами Денисова є Олександр Конжуков і Тетяна Морозова.

Додамо, що учасниками змагань стали спортсмени Австрії, Польщі, Словаччини, Угорщини, Чехії та України. Нашу національну команду представили 5 плавців, у активі яких 10 медалей (7 срібних та 3 бронзові).