Спортсменки Донеччини вибороли медалі чемпіонату світу з жиму лежачи

На чемпіонаті світу з екіпірувального та класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп, що з 21 по 31 жовтня проходить у столиці Литві Вільнюсі, володарками нагород стали дві спортсменки Донецької області в складі збірної України.

Серед дівчат у ваговій категорії до 57 кг «сріблом» відзначилася Вероніка Бордюг із Мирнограду. Вихованка тренера Костянтина Бордюга показала результат 90 кг.

«Бронзову» медаль серед юніорок у ваговій категорії до 76 кг здобула Альона Борщевська з Дружківки. Підопічній тренера Сергія Федоренка підкорилася штанга вагою 125 кг.

Нагадаємо, що в серпні поточного 2021 року Бордюг та Борщевська гідно представили Донеччину та Україну на європейській і світовій першостях з пауерліфтингу у своїх вікових та вагових категоріях: Вероніка за сумою триборства була першою на чемпіонаті Європи й другою на чемпіонаті світу, Альона за сумою триборства піднялася на найвищі сходинки п’єдесталів пошани цих змагань.