Леон Білицький та Олександр Рибін – призери чемпіонату світу з гирьового спорту

На світовій першості з гирьового спорту, що відбулася з 21 по 25 жовтня в столиці Угорщини Будапешті, до числа кращих потрапили два представники Донецької області в складі збірної України.

Заслужений майстер спорту України Леон Білицький з села Гришине Покровської громади, якого тренує Валерій Білицький, здобув три медалі у ваговій категорії понад 95 кг серед дорослих. У його активі –  «срібло» у вправі поштовх, «бронза» у вправі ривок та «срібло» у двоборстві.

Майстер спорту України Олександр Рибін із Лиманської громади, вихованець тренера Василя Самойлова, також став володарем трьох нагород – але вже серед юніорів. Він посів друге місце за підсумками командної естафети поштовх коротким циклом, а також треті місця в командній естафеті поштовх довгим циклом і в особистому заліку поштовх довгим циклом у ваговій категорії 78 кг.

Додамо, що всього учасниками чемпіонату світу стали понад 400 гирьовиків із 32 країн.