Артур і Тимур Ляшенки – переможці Кубку України з мотокросу в Бучі

За підсумками фіналу особисто-командного Кубку України 2021 року з мотокросу, що відбувся 16-17 жовтня в місті Буча на мототрасі спортивно-технічного клубу «Сона», вища сходинку п’єдесталу пошани підкорилася двом спортсменам Донецької області.

13-річний Артур Ляшенко зі Слов’янська в класі мотоциклів 85 см куб здобув «золото» із результатом 50 очок (по 25 залікових пунктів за перший та другий заїзди).

Його брат, 14-річний Тимур Ляшенко став кращим у змаганнях класу МХ2, набравши 44 очка (по 22 залікових пункти за перший та другий заїзди).

Додамо, що ще один представник Донеччини, 11-річний Єгор Кривонос із Покровська, у класі 65 см куб посів п’яте місце.

Тренером мотогонщиків Донецької області є Валерій Доценко.

Перегони тривали два дні, їх учасниками стало більше сотні спортсменів з різних куточків країни в різних вікових категоріях та класах мотоциклів. Відзначимо, що мотоциклетна траса спортивно-технічного клубу «Сона» вже понад 20 років приймає міжнародні, всеукраїнські та регіональні змагання з мотокросу, має протяжність 1800 метрів. Змагаючись, спортсмени долають 22 трампліни та 17 поворотів.