Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






У Лимані визначили переможців відкритих обласних змагань з велокросу

8-10 жовтня в місті Лиман відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з велосипедного спорту (крос) у вікових категоріях юніори, юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата.

Змагання зібрали 56 спортсменів – представників 5 команд Донеччини, а також гостей із міста Сєвєродонецьк Луганської області.

За підсумками індивідуальної гонки на час (2 км – для молодших юнаків та дівчат, 3 км – для юнаків і дівчат, 5 км – для юніорів) кращими стали:

- серед молодших дівчат 2008-2009 р.н. – Марина Тимченко з результатом 12 хв. 47 сек. (Лиман, ОСДЮСШОР, тренер Анна Чувилко);
- серед молодших юнаків 2008-2009 р.н. – Михайло Дьяконов з результатом 12 хв. 07 сек. (Маріуполь, ОСДЮСШОР, тренер Ірина Сівакова);
- серед дівчат 2006-2007 р.н. – Єлизавета Дзіман з часом 12 хв. 24 сек. (Лиман, ОСДЮСШОР, тренер Ілона Аржанова);
- серед юнаків 2006-2007 р.н. – Данило Сурженко (Сєвєродонецьк, ДЮСШ-2);
- серед юніорів 2004-2005 р.н. – Артем Зеленков з часом 10 хв. 50 сек. (Маріуполь, КДЮСШ «Атлетик», тренер Ірина Сівакова).

 

Переможці групових гонок на другий день змагань:

- серед молодших дівчат на 5,7 км – Марина Тимченко (Лиман, ОСДЮСШОР, тренер Анна Чувилко);
- серед молодших юнаків на 5,7 км – Олександр Смирнов (Лиман, ОСДЮСШОР, тренер Анна Чувилко);
- серед дівчат на 5,7 км – Ірина Чурзіна з часом 26 хв. 20 сек. (Лиман, ОСДЮСШОР, тренер Анна Чувилко);
- серед юнаків на 9,5 км – Данило Сурженко (Сєвєродонецьк);
- серед юніорів на 13,3км – Артем Зеленков з часом 41 хв. 51 сек. (Маріуполь, КДЮСШ «Атлетик», тренер Ірина Сівакова).

Першими в парних естафетних гонках у останній день чемпіонату були:

- серед молодших юнаків – Андрій Конотоп і Михайло Дьяконов (Лиман, ОСДЮСШОР);
- серед юнаків – Єгор Романюк і Данило Сурженко (Сєвєродонецьк).

Переможців і призерів нагородили грамотами й медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

 

13.10.2021

Новини

 

Плани заходів
з 11.10 по 24.10.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах