Роман Губрій здобув право представити Україну на чемпіонаті світу з бодібілдингу-2021

З 9 по 10 жовтня в місті Харків пройшов відкритий чемпіонат Харківської області з бодібілдингу – всеукраїнське відбіркове змагання до чемпіонату світу IFBB-2021.

У відбірковому чемпіонаті взяли участь 170 спортсменів з 24 областей країни, які змагалися в різних категоріях: чоловічий та класичний бодібілдинг, фізик, маскуляр фізик, класичний фізик, жіночий артистичний фітнес, бодіфітнес, фізик, велнес та бікіні.

За підсумками змагань спортсмен збірної команди Донецької області Роман Губрій став срібним призером з класичного бодібілдингу серед чоловіків до 175 см і здобув право представити Україну на міжнародній арені.

Також результативним виступом відзначилась Ліна Слободенюк, яка посіла друге місце в категорії жінки фізик.

Тренує спортсменів заслужений тренер України Віталій Талавера.

Додамо, що 3-8 листопада на спортсменів чекає участь у чемпіонаті світу, який пройде в Іспанії.