Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Шахові баталії в Дружківці

9 жовтня в місті Дружківка, у приміщенні центральної міської бібліотеки імені Лесі Українки, пройшов шаховий турнір. У заході взяли участь містяни віком від 9 до 81 року. 
 
Мозок людини – чи не єдиний орган, властивості якого до кінця не вивчено. Але доведено, що гра в шахи сприятливо впливає на людський мозок, розвиває концентрацію, логіку, пам’ять та увагу. 
 
Усіх учасників розподілили на дві вікові категорії: молодь до 25 років і дорослі. Дорослі учасники змагалися в двох групах по 9 та 10 чоловік відповідно. З групи виходили по три гравці, які набрали найбільшу кількість очок. Сталося так, що однакову кількість очок набрали троє учасників однієї групи, тож головний суддя Григорій Тарасенко призначив стикові ігри.
 
В матчі за третє місце зустрілися В’ячеслав Коцубанов і Сергій Бреєв, які зіграли три партії. Перемогу святкував більш досвідчений Сергій Бреєв. 
 
У фіналі зустрілися найсильніші суперники турніру – Іван Годунов і Олександр Горбачов. Заключні партії пройшли у напруженій боротьбі. У залі панувала абсолютна тиша, яку порушував лише шаховий годинник. Переможцем міського шахового турніру став співробітник поліції Іван Годунов. 
 
Серед молоді беззаперечним лідером став Ілля Гаранов, друге місце здобув Михайло Руднєв, а третє місце розділили Валентин Савельєв і Марк Леонтьєв. 
 
Захід проведено за ініціативи відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради спільно з Дружківським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Особлива подяка директору комунального закладу «Дружківська міська центральна бібліотека ім. Лесі Українки» Тетяні Романченко. 
 
 
13.10.2021

Новини

 

Плани заходів
з 11.10 по 24.10.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах