Інваспорт. Танцюристи на візках Донеччини здобули медалі відкритого чемпіонату Польщі

З 8 по 10 жовтня у місті Ломянкі (Польща) відбувся відкритий чемпіонат Польщі зі спортивних танців на візках. У змаганнях взяли участь 40 чоловіків та 55 жінок з 15 країн світу.

Донецьку область на змаганнях представили чотири спортсмени зі Слов’янська: заслужені майстри спорту України Володимир та Сніжана Керничні, майстер спорту України Ігор Боженко та Наталя Чехонацька.

Володимир та Сніжана Керничні стали чемпіонами у виді Duo Latina, а також посіли другі місця у категоріях Duo Standart та Duo Freestyle.

У категорії Comby FreeStyle Сніжана Кернична та Ігор Боженко стали срібними призерами, а у індивідуальних видах програми Solo Freestyle та Single Freestyle Сніжана Кернична посіла третє та шосте місця відповідно.

Наталя Чехонацька у категорії Single Freestyle стала четвертою та п’ятою у категорії Solo Freestyle.

Підготувала спортсменів до змагань тренер Олена Харченко.

За підсумками чемпіонату українська команда виборола вісім золотих медалей та за цим показником посіла перше місце.