Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Слов’янськ прийняв четвертий турнір з триатлону на призи Віктора Зємцева

Яскравою спортивною візитівкою міста Слов’янськ є міжнародні змагання з триатлону на призи чемпіона світу Віктора Зємцева, які цьогоріч пройшли вже вчетверте.

9-10 жовтня 2021 року в рамках заходу відбулися відкритий чемпіонат України з триатлону за програмою дуатлон та в естафетах-мікст, відкритий чемпіонат Донецької області серед дорослих, юніорів, юнаків, кадетів і спортсменів-любителів.

Атлетів та їх наставників вітали почесні гості заходу: керівник Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Вадим Лях, начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, президент Донецької обласної федерації з триатлону Сергій Красновський, директор Школи вищої спортивної майстерності Крістіна Русінова, заслужений тренер України, голова суддівської колегії Федерації триатлону України Анатолій Шевчук, заслужений тренер України, головний суддя змагань Георгій Драгулян.

«Маю честь передати учасникам змагань побажання наснаги, віри у власні сили та невичерпної жаги до перемоги від голови Донецької облдержадміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка. Проведення в Слов’янську міжнародного турніру на призи славетного триатлоніста Віктора Зємцева, чемпіонату України з дуатлону стало гарною традицією – вірю, що успіхи українських провідних спортсменів будуть для молодого покоління натхненням у прагненні до найвищих досягнень», - сказав Володимир Мицик.

Під час урочистого відкриття Георгія Драгуляна відзначили Подякою Донецької облдержадміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

Початок змаганням дали на Соборній площі Слов’янська. Усього на старт вийшло близько 170 учасників – представники Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Черкаської областей та міста Київ.

Спортсмени боролися за програмою дуатлону, тобто долали маршрут бігом і на велосипеді. Дорослі визначали кращих на дистанції, що склала 5 км бігу + 20 км велогонки + 2,5 км бігу. Дистанція для юнаків і кадетів – 2 км біг + 8 км велогонка + 1 км біг. Зміна етапів проходила в спеціальній транзитній зоні, де кожному атлетові було відведено власне місце для зберігання екіпірування.

 

За підсумками старту в категорії «еліта» серед чоловіків перемогу святкував Роман Стоянов з Одеської області, другим фінішував Єгор Мартиненко (Житомирська область), третім – Іван Меньшиков (Донецька область). Серед жінок на змаганнях у Слов’янську переможницею виявилась Лілія Барановська з Києва, срібною призеркою – Анна Абдулова з Житомирщини, бронзовою – Маргарита Крилова з Донеччини.

Командний залік серед дорослих виглядає таким чином: 1 місце – Донецька область, 2 місце –Дніпропетровська область, 3 місце – Житомирська область.

Серед юніорів 2002-2003 рр.н. з першої по третю сходинки посіли Мирон Бойко (Донецька область), Іван Третяк (Дніпропетровська область) і Денис Рижий (Черкаська область). Серед юніорок – Варвара Мухіна (Донецька область), Марія Ага (Дніпропетровська область) і Анастасія Терентьєва (Запорізька область) відповідно.

Серед юнаків 2004-2005 рр.н. переможцем став Іван Ткаченко (Донецька область), який у дуже напруженій боротьбі випередив Максима Сальникова (Одеська область). Бронзовий призер – Семен Шипов (Харківська область). Призовий п’єдестал серед дівчат 2004-2006 років народження: Марія Воробей (Одеська область) – на першій сходинці, Софія Бондаренко (Полтавська область) – на другій, Олександра Заровна (Донецька область) – на третій.

За підсумками старту серед кадетів 2007-2008 років народження першим виявився Данило Васильєв (Донецька область), другим – Ілля Гончарук (Житомирська область), третім – Микита Шляхтін (Одеська область). Серед кадеток 2007-2008 рр.н. місця з першого по третє посіли Діана Шейко (Житомирська область), Вероніка Мисак (Львівська область) і Джулія Шейко (Житомирська область).

У рамках чемпіонату України в естафеті-мікст за програмою дуатлону серед дорослих та юнаків, що відбувся в другий день змагань, на старт вийшла 31 команда. Кожна з них складалася з трьох спортсменів – представниці жіночої статі та двох представників чоловічої статі, які проходили дистанцію 2 км біг + 8 км велогонка + 1 км біг.

Серед дорослих в естафеті успіх святкували триатлети Дніпропетровської області (Дмитро Маляр, Карина Євтушенко, Олексій Астаф’єв), другою стала команда Житомирської області (Георгій Прищепчук, Анна Абдулова, Єгор Мартиненко), третьою – Донецької області (Іван Шевченко, Маргарита Крилова, Мирон Бойко).

У естафеті серед юнаків і дівчат перемогла команда Одеської області (Максим Сальников, Марія Воробей, Олег Циркун), на другій сходинці – команда Черкаської області (Володимир Шерстов, Анна Мережко, Максим Лісун), на третій – команда Полтавської області (Юрій Тютюнник, Софія Бондаренко, Арсеній Мичко).

Кращих спортсменів нагородили медалями, грамотами, подарунками від організаторів змагань: Міністерства молоді та спорту України, Федерації триатлону України, управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації, Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області, Донецької обласної федерації з триатлону. Команди-переможниці отримали спеціальні кубки від Віктора Зємцева, усі фінішери – пам’ятні медалі.

 
 

Більше світлин зі змагань – на сторінці управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації в Facebook: www.facebook.com/sportdonoda (альбом - за посиланням).

12.10.2021

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2022 році

  

 

Управління в соціальних мережах