Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Challenge Fest» до Дня працівників освіти

Традиційно в жовтні в усіх регіонах країни одночасно відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Challenge Fest» серед учнів та учениць до Дня працівників освіти. 
 
Центральний захід відбувся у Рівному, де дано старт IV літній Гімназіаді України та нагороджені переможці та призери IІІ літньої Гімназіади України.
 
Метою цього заходу є популяризація фізичної культури і спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення якомога більше учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом.
 
Місцем проведення свята в Донецькій області обрано спортивний майданчик закладу загальної середньої освіти № 22 міста Краматорськ. Участь в заході взяли школярі з 8 закладів загальної середньої освіти. З великим задоволенням школярі, судді та глядачі виконали руханку, яку провів майстер спорту з греко-римської боротьби Максим Сорока. Всі учасники заходу змагались в естафетах за програмою Всеукраїнських шкільних ігор «Cool Games».
 
Школярі взяли участь в семи естафетах, позмагались у влучності, швидкості та спритності. Кожна команда проявила себе якнайкраще, всі учні підтримували та вболівали одне за одного. Дітям було дуже цікаво спробувати свої сили в естафетах.
 
На церемонії нагородження почесними грамотами відзначено кращих вчителів фізичної культури. Команди, які посіли перше-третє місця, нагороджені кубками та цінними подарунками. Також всі школярі-учасники «Challenge Fest» отримали на згадку подарунки від Відділення Національного олімпійського комітету в Донецькій області.
 
Організаторами заходу в Краматорську виступили: Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету в Донецькій області.
 
 
12.10.2021

Новини

 

Плани заходів
з 11.10 по 24.10.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах