Результати 29-го турніру з боксу пам’яті Валерія Арсьонова

У спортивному залі Донецького вищого училища олімпійського резерву імені Сергія Бубки пройшов 29-й турнір з боксу пам’яті Героя Радянського Союзу Валерія Арсьонова.

Валерій Арсьонов народився 24 червня 1966 року в сім’ї потомственого донецького шахтаря. У юнацтві він займався боксом. У 19 років був призваний до лав радянської армії, виконував інтернаціональний обов’язок у Афганістані і 28 лютого 1986 року загинув, захищаючи свого командира. З того часу стало традицією проводити змагання його пам’яті в дні, наближені до дати подвигу.

Учасниками змагань стали 88 кращих молодих боксерів до 19-ти років, які представляли 15 регіонів України: Вінницьку, Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Кіровоградську, Київську, Львівську, Луганську, Миколаївську, Полтавську, Харківську, Хмельницьку, Черкаську області, АР Крим та місто Київ.

Переможцями турніру за ваговими категоріями стали: 49 кг – Ігор Григоращук (Донецька обл., Харцизьк), 52 кг – Шандер Іваненко (Донецька обл., Макіївка), 56 кг – Ростислав Кравченко (Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С. Бубки), 60 кг – Віталій Терещук (Вінницька обл.), 64 кг – Артем Шепелєв (Донецька обл., Горлівка), 69 кг – Владислав Демидов (Донецька обл., Артемівськ), 75 кг – Олександр Погребняк (Полтавська обл.), 81 кг – Роман Науменко (Луганська обл.), 91 кг – Ярослав Даньшин (Миколаївська обл.), понад 91 кг – Сергій Бегларян (Дніпропетровська обл.).

Усього спортсмени Донецької області здобули 26 нагород: 5 золотих, 6 срібних та 15 бронзових, посівши в командному заліку перше місце. Представники Луганщини стали володарями 4 медалей (1-2-1), Полтавщини – двох (1 «золото» і 1 «срібло»).

Нагадаємо, турнір пам’яті Валерія Арсьонова є «майстерним» і прирівнюється до чемпіонату України – його переможці отримують звання майстра спорту України.