Девід Ізмайловський – переможець юніорського чемпіонату України з вітрильного спорту, Андрій Кеня – з «бронзою»

Два представники Школи вищої спортивної майстерності Донецької області з Маріуполя стали володарями нагород чемпіонату України з вітрильного спорту серед юніорів, що відбувся з 1 по 5 жовтня в місті Миколаїв.

У класі «Laser» (ILCA 7) за підсумками 10 гонок серед 8 учасників «золото» з результатом 18 очок здобув 18-річний Девід Ізмайловський, а «бронзу» з 22 заліковими пунктами – 19-річний Андрій Кеня. У боротьбу між нашими спортсменами втрутився Артем Гудима з Миколаївщини, який з 20 очками виявився срібним призером.

Ще один вихованець ШВСМ Донеччини, 16-річний Богдан Рухлін посів 6 місце в класі «Laser Radial», де змагався 31 учасник.