Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


«Веселі старти» у Слов’янську

7 жовтня на базі КПНЗ «Міська КДЮСШ» Слов’янська відбувся міський етап Всеукраїнських змагань «Веселі старти» серед учнів 2011 року народження закладів загальної середньої освіти.

За звання кращих боролися 11 команд – ЗОШ №1, №5, №6, №8, №9, №10, ЗЗСО №14, №15, №17, №18, №20. Кожна з них складалася з 10 учнів: 5 хлопців та 5 дівчат.

Через карантинні обмеження захід провели в новому форматі: у спортивній залі одночасно могли знаходитися лише дві команди, які змагалися згідно затвердженого графіку та певного часового інтервалу.

У 4 комплексних естафетах – «Швидкість з м’ячем», «Ловкий м’яч», «Флорбол» та «Стрітбол» – школярі демонстрували свої кращі якості в швидкості та спритності, а також вміння і навички виконувати стрибки через скакалку, перекид вперед та вправи з м’ячами.

У підсумку, перемогу святкувала команда ЗОШ №18, яка і буде представляти Слов’янську міську територіальну громаду на обласному етапі. Друге місце розділили команди ЗОШ №8 та ЗОШ №5, а третіми стали учні ЗОШ №20.

Слов’янський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відзначив переможців і призерів змагань грамотами та подарунками.

 

08.10.2021

Новини

 

Плани заходів
з 10.01 по 16.01.2022

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах