Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Кваліфікаційні категорії присвоєно 29 тренерам Донецької області

5 жовтня в режимі онлайн відбулося дев’яте в 2021 році засідання атестаційної комісії з визначення кваліфікаційного рівня тренерів (тренерів-викладачів) для присвоєння кваліфікаційних категорій.

Захід провів голова комісії, начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик. За підсумками розгляду наявних кандидатур присутні на засіданні ухвалили рішення щодо клопотання про присвоєння категорій 29 тренерам з 14 видів спорту.

Так, із вищою кваліфікаційною категорією працюватимуть: Сергій Яровий (гандбол), Ігор Мацай (боротьба самбо), Батіралі Карімов (бокс), Віталій Папазов (пауерліфтинг), Сергій Тарасенко (спортивне орієнтування).

Першу кваліфікаційну категорію матимуть: Віра Борисюк (велоспорт), Сергій Сорока (волейбол), Володимир Рюмін і Денис Харькін (кікбоксинг WAKO), Ігор Годлевський, Денис Бутенко, Валерій Пономарьов та Ігор Трипольський (боротьба греко-римська).

З другою кваліфікаційною категорією тренуватимуть: Павло Івахненко, Андрій Аскеров і Євгеній Новік (бокс), Данило Цимбал, Олександр Растєгаєв та Олександр Ярошенко (боротьба греко-римська), Юрій Васильєв (пауерліфтинг), Наталя Федорова (плавання), Сергій Стрєлець, Дмитро Гопцій, Олександр Луценко і Наталія Чонка (легка атлетика), Олег Сапежко (футбол), Марина Алексєєва (спортивне орієнтування), Микола Тирнахсиз (боротьба Кураш), Ольга Митник (сумо).

Відзначимо, що рішенням атестаційної комісії, яка проходить щомісяця, відбувається присвоєння вищої, першої та другої кваліфікаційних категорій. Обов’язковій атестації підлягають тренери штатної команди національних збірних команд України і тренери (тренери-викладачі), які працюють в закладах фізичної культури і спорту незалежно від підпорядкування та форми власності.

05.10.2021

Новини

 

Плани заходів
з 06.12 по 12.12.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах