Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Важкоатлети Донеччини – призери чемпіонату Європи у Фінляндії

На чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років, що відбувся з 23 вересня по 4 жовтня в місті Рованіємі (Фінляндія), п’єдестал пошани підкорився двом спортсменам Донецької області.

19-річний майстер спорту України Євген Бурбала з міста Вугледар, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік, вихованець Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики та Школи вищої спортивної майстерності, успішно виступив у ваговій категорії понад 109 кг. Євген став срібним призером у сумі двоборства з результатом 358 кг, також здобувши мале «срібло» у вправі ривок (161 кг) і малу «бронзу» у вправі поштовх (197 кг).

20-річний майстер спорту України Ілля Москаленко (м. Бахмут/Краматорськ), вихованець Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, ОСДЮСШОР з важкої атлетики та спортсмен ШВСМ, відзначився у ваговій категорії 96 кг. Ілля виборов «бронзу» за сумою двоборства з результатом 353 кг, ставши другим у поштовху (194 кг) і п’ятим у ривку (159 кг).

Серед молоді до 23 років Донеччину представили також два важкоталети: Кристина Бородіна, вихованка ДЮСШ м. Вугледар і ШВСМ, посіла 5 місце у ваговій категорії понад 87 кг із сумою двоборства 220 кг, Ігор Обухов (м. Бахмут, ОСДЮСШОР, ШВСМ) – 7 місце у ваговій категорії 89 кг з результатом 337 кг.

 
 
 
 
04.10.2021

Новини

 

Плани заходів
з 06.12 по 12.12.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах