Донецька обласна рада

ХК "Донбас"

Важкоатлети Донеччини – призери чемпіонату Європи у Фінляндії

На чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років, що відбувся з 23 вересня по 4 жовтня в місті Рованіємі (Фінляндія), п’єдестал пошани підкорився двом спортсменам Донецької області.

19-річний майстер спорту України Євген Бурбала з міста Вугледар, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік, вихованець Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики та Школи вищої спортивної майстерності, успішно виступив у ваговій категорії понад 109 кг. Євген став срібним призером у сумі двоборства з результатом 358 кг, також здобувши мале «срібло» у вправі ривок (161 кг) і малу «бронзу» у вправі поштовх (197 кг).

20-річний майстер спорту України Ілля Москаленко (м. Бахмут/Краматорськ), вихованець Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, ОСДЮСШОР з важкої атлетики та спортсмен ШВСМ, відзначився у ваговій категорії 96 кг. Ілля виборов «бронзу» за сумою двоборства з результатом 353 кг, ставши другим у поштовху (194 кг) і п’ятим у ривку (159 кг).

Серед молоді до 23 років Донеччину представили також два важкоталети: Кристина Бородіна, вихованка ДЮСШ м. Вугледар і ШВСМ, посіла 5 місце у ваговій категорії понад 87 кг із сумою двоборства 220 кг, Ігор Обухов (м. Бахмут, ОСДЮСШОР, ШВСМ) – 7 місце у ваговій категорії 89 кг з результатом 337 кг.