Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Оберіть кращих спортсменів Донецької області у вересні 2021 року

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації щомісячно підбиває підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Пропонуємо спортивній громадськості, усім прихильникам рухової активності та здорового способу життя долучитися до голосування щодо визначення кращих спортсменів у вересні 2021 року, наставники яких автоматично будуть визнані кращими тренерами місяця.

Опитування проводиться в трьох категоріях: олімпійські, неолімпійські види спорту, види спорту серед осіб з інвалідністю, і триватиме до 13-00 п’ятниці, 8 жовтня.

Переможці номінацій будуть визначені за підсумками голосування вболівальників у соціальній мережі Facebook за нижченаведеними посиланнями, а також голосування експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

► Голосування за кращого спортсмена Донецької області у вересні 2021 року з олімпійських видів спорту: https://poll.app.do/the_best_athlete_september_2021_sportdonoda_1.

► Голосування за кращого спортсмена Донецької області у вересні 2021 року з неолімпійських видів спорту: https://poll.app.do/the_best_athlete_september_2021_sportdonoda_2.

► Голосування за кращого спортсмена Донецької області у вересні 2021 року з видів спорту серед осіб з інвалідністю: https://poll.app.do/the_best_athlete_september_2021_sportdonoda_3.

 
04.10.2021

Новини

 

Плани заходів
з 06.12 по 12.12.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах