Лія Прітченко і Лариса Клітинська – володарки двох медалей чемпіонату України з кіокушинкай карате

З 24 по 26 вересня на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький) пройшов чемпіонат України з кіокушинкай карате серед молоді, юніорів та юнаків у розділах «ката» та «куміте».

Змагалися у турнірі 240 каратистів з 15 областей України.

Гідним результатом серед молоді 2001-2003 років народження змагання завершила Лія Прітченко, здобувши «золото» у ваговій категорії 50-55 кг, а також Лариса Клітинська, яка стала володаркою срібної медалі у вазі понад 65 кг.

За підсумками змагань серед юнаків та дівчат особистим результатом відзначились Дмитро Кипко (в/к 65-70 кг) і Михайло Зубенко (в/к 60-65 кг), - юнаки посіли підсумкові четверті сходинки турніру.

Додамо, що змагання є відбірковими на чемпіонат Європи, який відбудеться 13-14 листопада поточного року в Румунії.

За підсумками чемпіонату України спортсмени Донеччини вибороли дві ліцензії і право представити нашу країну на міжнародній спортивній арені у складі національної збірної команди.