Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Футзалістки Донеччини зіграють у півфіналі Кубка України

18 вересня на паркеті Спортивно-оздоровчого комплексу «Доломітчик» міста Сіверськ відбувся чвертьфінальний матч Кубка України з футзалу серед жіночих команд спортивного сезону 2020/2021 років, в якому зустрілись збірна команда Донецької області «Багіра»-ДЮСШ (м. Лиман) та «Луганочка» (Луганська область).
 
Нагадаємо, що у першому матчі, який відбувся у Києві, де номінальними господарками майданчика були гравчині «Луганочки», зафіксовано результат 5:3 на користь луганської команди.
 
Тож команді ЖФК «Багіра»-ДЮСШ (м. Лиман) у домашньому матчі треба було вигравати з різницею не меншою, аніж у три м’ячі. За підтримки численних уболівальників підопічні тренера Олександра Резнікова продемонстрували потужну гру і досягли необхідного результату. Табло зафіксувало рахунок 9:5 на користь ЖФК «Багіри»-ДЮСШ (м. Лиман). 
 
За підсумком двох матчів збірна команда Донецької області увійшла до півфіналу Кубку України з футзалу, який також відбудеться з двох матчів. Вже 24 вересня на паркеті СОК «Доломітчик» міста Сіверськ команда ЖФК «Багіра»-ДЮСШ (м. Лиман) прийматиме чинного чемпіона України з футзалу серед жінок – збірну Харківської області-«Тесла» (м. Харків). Гра розпочнеться об 11:30.
 
21.09.2021

Новини

 

Плани заходів
з 11.10 по 24.10.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах