Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Чемпіонат Донецької області зі скандинавської ходьби – вперше у Покровську

18 вересня вперше у місті Покровськ відбувся відкритий чемпіонат Донецької області зі спортивного туризму (скандинавська ходьба).
 
Змагання проведено у парку «Ювілейний» на сертифікованій трасі, що була облаштована за підтримки Покровської міської ради.  
 
Скандинавська ходьба – це вид спорту, який дуже лояльний до будь-яких умов, віку, фізичної підготовленості та самопочуття.
 
Понад 170 учасників з Костянтинівки, Мирнограда, Покровська, Дніпра, Новомосковська змагались на дистанціях 5 км та 2,5 (діти та люди старшого віку 55+).
 
Загальне керівництво підготовкою і проведенням змагань здійснило управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації та відокремлений підрозділ Федерації спортивного туризму України «Донецька обласна федерація спортивного туризму». Безпосередній організатор змагань – Тетяна Назарова, член Федерації і методист Першої української школи скандинавської ходьби, срібна призерка етапу Кубку світу зі скандинавської ходьби.
 
На заході були присутні почесні гості: Покровський міський голова Руслан  Требушкін, спеціаліст Благодійного фонду «Надія» Ірина Конишева, декан факультету машинобудування, електроінженерії та хімічних технологій ДонНТУ Андрій Сурженко. 
 
21.09.2021

Новини

 

Плани заходів
з 11.10 по 24.10.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах