Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Боксери Донеччини здобули 4 медалі чемпіонату України серед чоловіків у Одесі

Головні національні боксерські змагання 2021 року серед чоловіків, що протягом п’яти днів проходили в місті Одеса, відзначилися для спортсменів Донецької області здобуттям чотирьох нагород: двох срібних і двох бронзових.

Володарями медалей стали представники міста Маріуполь, підопічні тренерів Ярослава Підмастерчика та Анатолія Переяслова.

У ваговій категорії 51 кг на другу сходинку п’єдесталу пошани піднявся Олександр Корнєв, який переміг Стаса Дорошенка з Одещини, але поступився заслуженому майстру спорту із Запоріжжя Дмитру Замотаєву.

Ростислав Білостоцький став срібним призером у новій для себе ваговій категорії 54 кг (раніше виступав у в/к 52 кг). Здолавши опір Іллі Щучкіна з Київщини та Владислава Стаса з Кіровоградщини, маріуполець роздільним рішенням суддів 2:3 програв у фіналі Ельміру Набієву з Миколаївщини.

Також у новій ваговій категорії – 80 кг (до цього була в/к 75 кг) – спробував свої сили Дмитро Рибалко, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту. Він виявився сильнішим за Олександра Деньгуба з Дніпропетровщини, Єгора Веліковського з Києва, але за вихід у фінал поступився ще одному киянину Івану Сапуну, таким чином отримавши «бронзу».

Бронзовим призером у ваговій категорії 75 кг став Пилип Акілов, який переміг Іллю Тогобицького з Харківщини, Віктора Литвака з Одещини, проте програв Олексію Токарчуку з Вінниччини.

Додамо, що всього в чемпіонаті України взяли участь близько 200 боксерів із 24 регіонів країни, переможці визначалися у 13 вагових категоріях: 46-48, 51, 54, 57, 60, 63.5, 67, 71, 75, 80, 86, 92, +92 кг.

 
 
20.09.2021

Новини

 

Плани заходів
з 11.10 по 24.10.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах