Аліна Бережна і Тетяна Профатілова вибороли «золото» міжнародних змагань з пляжної боротьби у Греції

З 10 по 12 вересня в місті Катеріні (Греція) пройшли змагання III етапу Світової серії з пляжної боротьби і чемпіонат Європи серед кадетів та юніорів.

Серед 124 спортсменів з 12 країн світу гідно виступили борчині з міста Бахмут.

Аліна Бережна виборола золоту медаль Світової серії у вазі 70 кг серед дорослих і вже традиційно стала володаркою кубку світу за кращий кидок серед жінок.

Юніорський чемпіонат Європи приніс перемогу Тетяні Профатіловій, яка вдало виступила у вазі 50 кг.

Рейтинговим для Донеччини став виступ Єлизавети Моренко, яка посіла п’яте місце чемпіонату у ваговій категорії +70 кг.

Тренують спортсменок Олександр Веремієнко, Григорій Шепелєв і Олег Рева.

Зазначимо, що в командному заліку чемпіонату Європи збірна України перевершила всі попередні досягнення: перше командне місце серед юніорок, друге командне у віковій категорії «юніори» і третє місце серед кадеток.