Спортивно-масові заходи у Вугледарі, присвячені 78-й річниці визволення Донбасу

8 вересня у Вугледарській міській територіальній громаді пройшли спортивно-масові заходи, присвячені 78-й річниці з Дня визволення Донбасу.

Команди учнів дев’яти закладів загальної середньої освіти Вугледарської міської територіальної громади взяли участь у міській легкоатлетичній естафеті серед учнів 8-9 та 10-11 класів. У турнірі з міні-футболу змагались учні 5-6 класів, а з малюкболу – учнів 7 класів. Учасники змагань продемонстрували швидкість, силу, витривалість, спритність.

У легкоатлетичній естафеті серед 8-9 класів першою стала Вугледарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, друге місце посів Вугледарський НВК «МРІЯ», третє – Вугледарський НВК. У естафеті серед 10-11 класів переміг НВК «МРІЯ», друге місце – у Вугледарської ЗОШ №2, третє місце посів Вугледарський НВК.

У змаганнях з міні-футболу серед учнів 5-6 класів перемогу здобула команда Вугледарського НВК «МРІЯ», друге місце посіла команда Вугледарської ЗОШ №2, третє –  команда Вугледарського НВК.

З перемогою у змаганнях з малюкболу ми раді вітати команду Степненського ЗЗСО, друге місце посіла Вугледарська ЗОШ №2, третє – Вугледарський НВК «МРІЯ».

Кращі команди нагороджено кубками, грамотами, медалями, решта команд – дипломам за участь у заходах.

Організатор заходу – міський відділ освіти за підтримки дитячо-юнацької спортивної школи Вугледарської міської ради.